Şimdi Ara

win 7 kurulum ( İPTAL ETME ) yardım edebilcek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • win 7 kurulumunda, sonradan fark ettim ki pc de zaten win 7 kuruluymuş.
    2. harddisk e kurulum yaparken sorun çıktı ve harddiski pc den söküldü yanlışlıkla.
    kurulum yarıda kaldı.
    her pc açılışında tekrardan win 7 kurmaya çalışıyor.
    pc başlarken karşıma çıkan ekranda:

windows 7 kurulum geri alma
    windows 7

şeklinde 2 seçenek karşıma çıkıyor. ilk seçeneyi tıklarsam kurmaya çalışırken hep hata veriyor.
    ikinci seçenekte normal açıyor. ancak çok hızlı geçtiği için hep ilkini seçiyor.
    pc açılışında bu ikili çok kısa sürede kaldığı için, her seferinde alttaki seçeneği işaretleyip başlatamadığımdan, her zaman ilk seçenek ile otomatik başlatıyor. böylece tekrar restart yapıyor kendi kendine ve yine 2 seçenek önüme geliyor. yine çok kısa kalıyor. elimi hızlı şekilde aşağı ok tuşuna basabilirsem normal şekilde windowsu başlatabiliyorum.

şimdi bu ilk seçeneği ortadan kaldırmak istesem de fazla bilgim yok, yardımcı olabilcek var mıdır?

• harddiskler ayrı ise tekrar cd yi takıp kurma ekranına gel yarım kalan sürücüyü biçimlendir eğer dosyan yoksa önemli.
    eğer aynı harddisk in iki bölümüyse açılana girdiginde başlat arama kısmından msconfig yaz tıkla. önyükleme kısmına gel bozuk olan diskteki önyüklemeyi kaldır veya o süreyi de uzatabilirsin. Aynı harddiskteyse ve biçimlendirirsen hiçbir önyüklemeyi göremeyebiliyor. mbr kodlarını girmen filan gerekiyor.
  • K120 K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, sayende kolayca hallettim MSCONFİG önyükleme kısmından hatalı yüklemeyi silebildim.
    öteki türlü komut sayfasıyla uğraşacaktım. kaldırabilmek için. o da hakkatten bilmek gerekiyor veya bilen birinin yönlendirmesi gerekiyordu :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.