Şimdi Ara

Windows 10 Son Güncelleme Büyük Sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen günlerde windows 10 a gelen şu büyük günceleme yaklaşık 2-3 gün önce windows kendini zorla güncelledi.Toplam 3-4 saat sürdü büyük bi güncellemeydi ve bu güncellemeden sonra tabiri caize bilgisayarım ayvayı yedi. Lenovo ideapad z500 kullanıyorum 2012 haziranda almıştım bu cihazi 3-4 gün öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu güncellemeden sonra acaip yavaşladı ve en ufak bir şeyde direkmen donuyor kitleniyor ve microsoft windows yanıt vermiyor cevabı çıkıyor.Hiçbir oyunumu oynayamıyorum normalde 1000 saat sorunsuz oynadıgım oyunlarım açılana kadar 15-20 dakika geçiyor ve açıldıktan sonra herhangi bir şeye basarsam direkmen bilgisayar kitleniyor ve imkanı yok kendine gelmiyor zorla kapatıp açıncaya kadar.Bu siteye girmeye çalışırken bile 3-4 kere takıldı yeniden başlattım.Yaptıgım tek şey sadece arama çubuğuna yazı yazarken direkmen kitleniyor ve kendine gelmiyor.Bu sorunu benden başka yaşayan varmı?Microsoft bilgisayarımın fişini mi çekti anlamadım yardımcı olursanız sevinirim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WexDosa -- 22 Mayıs 2019; 14:20:35 >

• Kullandığım laptopun içinde sadece Windows 10'a uygun donanımlar var. Sizin bilgisayar Windows 7,8 yıllarından. Neden Windows 7 kullanmıyorsunuz? Windows 10 kaynakları çok sömürüyor. Size yazık...
  • Önemli verin varsa yedekle sonra temiz bir Windows 10 çak kardeşim.
    Direkmen nedir ya
  • Windows 10 anakonusunda anlatılan şekilde windows 10 iso dosyasını indirin dvd ye yazın sıfırdan kurun.
  • En son indirilen güncellemeyi kaldırabilirsin yanlışım yoksa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.