Şimdi Ara

Windows 7 ATi Catalyst Control Center Yükleme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a öncelikle ilk defa bir foruma konu açıyorum.. Benim sorunum Windows 7 yi yeni yükledim ve ekran kartımıda otomatik olarak tanıdı zaten sağolsun ancak oyunlarda ekranın küçülmesi ekran kartını tanımasına yetmedi ATi Catalyst Control Center yükleyip ordan bi ayar yapmam gerektiğini biliyorum.. 1 haftadır internette araştırdım bu problemi yaşayan birçok kişi war ve sorunu çözebilmişler değil.. Catalyst 10.4, 9-7- 9-5 leri yükeldim ancak kurarken kurulum bitti diyor ancak conrol center kurulmuyor.. Net 4.0 frameworku da kurdum daha hala sorun ne anlayamadım.. Ekran kartım Atı 4500 series yazıyor. yardımlarınızı bekliyorum saygılar...

• Arkadaşlar sorunu çözdüm ben uğraştım siz uğraşmayın.. benim pc toshibaydı sitesine girdim orda buldum ilacımı eğer benim gibi atı 4500 series ise aşağıdaki 116 mb lık linki indirin ve kurun öteki kurduğumuz control centerlar kurulmuyor bu kuruluyor ancak... linkten sayfa 4
    Display
    AMD Display Driver for Windows Vista (32bit/64bit)(v8.611; 06-09-2009; 107.33M) olan kısmı indireceksiniz... Eğer benimde 3-5 kişeye faydam olduysa ne mutlu...

http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais/support/jsp/modelContent.jsp?ct=DL&os=&category=&moid=2363883&rpn=PSLL0U&modelFilter=&selCategory=3&selFamily=1073768663

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigecem -- 14 Mayıs 2010; 22:02:59 >

• kardeşim sırf sana teşekkür etmek için foruma üye oldum. allah gani gani razı olsun.
  • Çok teşekkür Ederim İndiriyorum Şimdi İşe Yarar İnşallah
  • ben de çok teşekkür ediyorum
  • üstat çok güzel de aynı sorun bende de var ama benim laptop sony vaio vpcz21v9e bu soykanın resmi sitesinden indirince de olmuyo bi bakıversen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.