Şimdi Ara

WİNDOWS MOVİE MAKER ile (video aygıtından yakala)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim bir sorunum var.Ben WİNDOWS MOVİE MAKER ile (video aygıtından yakala) olayını çözemedim,
    yardımcı olursanız sevinirim.
    ilk önce,aver tv yi açıyorum kayıt edeceğim istasyonu buluyorum ve awer tv yi kapatıyorum,sonra movie maker i açıyorum,video aygıtı yakala diyorum,cıkan sayfada
    -varolan aygıt- diyor,burada awer tv gözukmüyor.fakat tv nin sesi geliyor=yapılandır,tv dalga ayarı,ayar modu tv,video standart=PAL B,giriş 1,kablolu diyor ve otomatik taratıyorum.tamam ,çıkıyorum.
    stereo karıştırıcı yazıyor eski sayfada.ileri,video isim yeri ,ileri,diğer ayarlar(yüksek kalite video)büyük,ileri
    yakalamayı başlat diyorumgörüntü var ses var(başkaların da gördüm yakalamaya başlat deyince ses gidiyor)
    bende öyle değil.yakalamayı durdur diyorum ,son. bu şekilde yapıyorum FAKAT YAKALADIĞIM VİDEO GÖRÜNTÜ İYİ SES YOK????????????????????????????*
    BANA YARDIM EDERSENİZ MEMNUN OLURUM.

problem nerde göruntü süper ses yok.awer TV algılamıyormu ,yeniden kurdu aweri gene aynisi. pek 3 var
    awer 878 kart analog anlamadım ???
    bana yardım LÜTFEN

• avertv nin kendi programında capture yapabiliyorsun.Movie makerla neden uğraşıyorsun ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.