Şimdi Ara

Winfast FX5900 A350TDH XT O/C

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oc yapan arkadaş varsa nasıl yaptığını değerleri kaç olarak verdiğini yazabilir mi

• kendi orjinal değerleri 390/700dü ben 400/800 yaptım ısınmada fark olmadı yeni biosunu çektim takılan oyun düzeldi bu ekran kartının maksimum ısısı kaç olmalı şimdilik 73 max normalde 45te duruyor
  • 73 fazla yeni bir soğutucu takmalısın bence
  • yuhh 73 mü?ulan benimki 475@950 çalışıodu 60 ı geçmiyodusen yoksa işlemciyi o/c edip
    agp ve pcı frekans değerlerini sabitlemedinmi?
  • sen anlatır mısın en baştan ne kullandın nasıl yaptın 475@950 soğutucu var mı extra ben pek bilmiyorum 3dmark 2001de normal oc siz 13388 aldım
  • sen a380u biosu yüklemişin sanırım
  • a380u biosu yükledim kart 4x oldu daha kötü çalışmaya başladı
  • A380 yüklemiştim.Şu an kart yok sattım.standart soğutucu kullandım.ramlerde ramsink flnda yoktu.driver cd sinin içinden winfox2 çıkıyo.onu kullan onda herşey var.flash tool bile var.ordan 3d hızları o/c et sadece.revizyona dikkat et birde.a2 ve b2 leri zorlama.c2 lerde rahat ol.d2 de bas gaza.bildiğim kadarıyla f2 ye kadar gitmiş.bu rev sahipsen o/c konusunda bi sorun yaratmaz.herşeyi bilinçli ve 2 defa düşünerek yap.bi sorun olursa buraya yaz.herkez yararlansın.(pm aldım)
  • a2,b2 ne oluyor ben göremedim öyle bişey ben hiç bilmiyorum sen tek tek anlat bana biraz zor biliyorum ama :)
  • a2,b2,c2 fln kartın revizyonudur.vga yı sök bak kartın ön yüzünde üst tarafında yazar.aynı bunun gibi;

Ayrıca bu vga lardaki ramler piyasaya 2.8 ns olarak sürüldü.ama 2.2ns miş.hynix firması elinde kalan fazla ramlerini bu şekilde elden çıkarmış.Bu oyunu bilirsiniz;yenisini üretmek yerine özellikleri kısmak gibi.

hojam ne anlatimki?sen neyi bilmiyon&merka ediyon yaz buraya

Ayrıca şu linkede bi göz at.bişiler kaparsın
    http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/leadtek-a350-a360-01

• Ayrıca forumdada TuzsuzDELİBEKİR die bi arkadaş var.O da iyi bilir fx5900xt konusunu.ulaşabilirsen yardımcı olur herhalde
  • bende sattım benim kart 550/1050 çalışıyordu.ramlrini klayca elle tutabiliyordum çok fazla ısınmıyordu.işlemcisi zaten ısınmıyor.
  • F2 yazıyor benim kartta.agp ve pcı frekans değerlerini sabitlemedin mi demişsin bu nasıl oluyor nerden oluyor?
  • bios tan oluyo.sen işlemcini o/c ettinmi onu sölesene bi?
  • etmedim
  • o zaman yok problem
  • ya benim kasanın soğutma dandik deli olucam 46 derece hardisk olur mu ekran kartı oc siz 70leri geçiyor :) bir tane kasa önerir misin bana hem sessiz hem de iyi soğutması olan bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.