Şimdi Ara

Wireless klavye+mouse tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wireless klavye mouse seti almayı düşünüyorum. Bana RF'le çalışan sorunsuz bi set önerebilir misiniz? Mümkünse Microsoft olmasın Numlock ışıyo yok kıl oluyorum:P ancak software yükleyince ekranda çıkıyor ama o da sinir bozucu oluor. şimdiden ilgilenenlere tşk.ler

Not: Bi de ben çok oyun oynuyorum işimi kolaylaştırcak bi ürün varsa daha da iyi olur.

• Microsoft alma bencede.Ben kullanmıştım kısa bi süre,klavyede 3-4 tuştan fazlasını algılamıyor (mesela fifa oynuyosun diyelim,yukarı ve sola bastın çapraz gidiyosn bi yandan hızlı koşmaya bastın pasa basarsan algılamıyor,en azından benim aldığım ürün öleydi değiştirmiştim hemen,ki en iyi ürünlerinden biriydi)
    Ben şuan logitech mx3000 kullanıyorm klavyesinden çok memnunun ancak mouse dende bi o kadar memnun değilim,muhtemelen mouse pad kullanmadığım için tam performans alamıyorum.
    Önerim para sorun değilse mx3200 alman bu linktende inceleyebilirsinhttp://forum.donanimhaber.com/m_14924997/tm.htm

• Trust Deskset 3200 sekil olarak dizayn olarak ergonomi olarak çok çok güzel bir set vede çok ucuz
  • Logitech MX3200 derim bende daha iyi bir set kullanmadım bağımlılık yapıyor resmen
  • ya ms3200 güzel. mağazada da gördüm de biraz pahalı geldi bana. sonuçta grafiker filan değilim. alt tarafı oyun oynuycam pc'yle. bi de dünya kadar para verdim sıfır pc'ye daha fazla borca girmeyim:P

ben logitech e110 ile s150 arasında kaldım. hangisinin mouse'u daha kaliteli bilsem direk onu alcam
  • oyun oynatmaksa ilk vazifesi bence logitech in birçok gamepad i var tavsiye edebilecegim al bitane oyunun keyfini çıkar derim.ayrıca da kablosuz olacaksa lx300 al bi tane 50 ytl ye olsun bitsin.
  • Madem uygun fiyat istiyorsun o zaman arkadaşın da dediği gibi al bir tane lx300 kullan o zaman
  • tesekkurler onerılerınız ıcın ama cıdden cok guzel mx3200. benım mx3200 e ayıracak kadar param yok. lx300 un fıyatı bıraz daha uygun tabı ama daa uygun fıyatlı EX110 u tavsıye edermısınız? veya en fazla 60 lıraya tavsıye edebılecegınız bı set var mı? tskler sımdıden:)
  • 4 yıldır A4 tech Klavye Fare RF seti kullanıyorum. Sorunsuz ve güzel
    Tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.