Şimdi Ara

wordpress kullanıcı giriş php döngü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar header.php en üstüne giriş butonları koydum yani kullanıcı adı ve şifre yazıp girilebiliyor ama girdikten sonra o alanların kaybolması lazım ama kaybolacak döngüyü yapamadım. Giriş panelinin kullanıcı giriş yaptıktan sonra kaybolup o alanda hoşgeldiniz kullanıcı yazması lazım yardımlarınızı bekliyorum

<span class="kullanicigirisi">
    <form action="<?php bloginfo('url') ?>/wp-login.php" method="post">

echo wp_specialchars(stripslashes($user_login), 1) ?>" class="kutu" />

<input placeholder="şifre" class="kutu" type="password" name="pwd" id="pwd" />

<input type="submit" name="btnLogin" value="Giriş Yap" id="btnLogin" class="buton">

<input type="hidden" name="redirect_to" value="<?php echo $_SERVER['REQUEST_URI']; ?>"/></form>

• Wp'nin içine gömülü olarak gelen bir üyelik eklentisi mevcut ve üyelik sistemini aktif ettikten sonra sidebar vb. bölümlere giriş panelini ekleyebiliyorsunuz.Yada sürekli güncellenen bir eklenti indirip temanıza ekleyebilirsiniz.
  • Hocam ordan sidebar ve footer alanlarına ekleniyor ben headerinde ustune donanımhaberdeki gibi en üstte bar yapiyorum tek problem giris yapinca text butonlar kaybolmuyor if else dongusudöngüsü olmuyolmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında eklentinin içini açıp ilgili kodlar bulunduğu takdirde giriş panelini istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.Hatta tasarımınıza bile uydurmanız mümkün.
  • MOLİVER kullanıcısına yanıt
    sidebar için meta bileşeni var ama kodları nerede bulamadım siz biliyormusunuz hocam yerini ?
  • Eklentinin rardan çıkartın, karşınıza eklentiden eklentiye değişmek üzere birkaç dosya gelecektir.Bu dosyaları bir düzenleyici ile açın ( önerim, notepad++) daha sonra aradığınız kodun ne olduğunu bilmiyorsanız tahmin yürüteceksiniz.Örneğin biz bir giriş bölümü kodu arıyoruz ve bu kodda da mutlaka form etiketi geçiyor olması gerek.Bu form etiketini kodlar içinde arayarak kodumuzu buluyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.