Şimdi Ara

World Of Warcraft Patch Sorun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben 2.4.2 de private serverde oynuyorum. fakat bu sabah oyun unable connect hatası verdi. daha sonra wow repair çalıştırdım tamamlandı. oyuna tekrardan girdim fakat 3.0.2 patch yüklememi istiyor. oda 1.2 GB şimdi oyunu tekrardan kuramam. CD ler ve setup elimde mevcut değil. oynadığım serverde 2.4.2. ilk soru bu 3.0.2 yi kurarsam bu serverda oynayabilirmiyim. ikincisi ise bu patchi kurmadan nasıl oyuna girebilirim. wow un repairden sonra bu patchi kurmam için bi dosya oluşturmuş olabilirmi ? oyuna giriyorum acc pasword tamam connect yazısından sonra restart butonu cıkıyo ve oyundan atıyo bunu nasıl çözerim. şimdiden teşekkür ediyorum.

• tahminimce oynadığın server 3.0.x e terfi etti ya sende aynı şekilde wow unu update etmelisin ki 1,2 değil 1,6gb ya da 2.4.2 başka bi server bulacaksın.
  • mümkünatı yok. çünkü arkadaşlar update etmeden 2.4.2 ile oynuyolar. fakat ben giremiyorum.. pufff.!!
  • arkadaşım muhtemelen wowscapede oynuyorsun onda şu aralar unable to connect hatası var.kendi kendine düzeliyor

sen repair yapınca muhtemelen realmlistin değişti, private serverının realmini girersen tekrar patche gerek kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragonborn -- 1 Aralık 2008; 20:06:46 >
  • realmlistte tamam herşey ayarlı. düzgün ama anlamadığım bu işte. o ekran geliyo sürekli update ekranı. cache temizledim realmlist ayarladım. neler neler yaptım ama olmadı bi türlü. puff.!!!
  • O uyarı ekranı servera bağlanamadığın zaman çıkar.Yani oynadığın sunucuda belki çalışma vardır.Yada oynadığın sunucu versiyon yükseltmiş olabilir
  • biliyorum. daha sonra bu uyarıyı almadım. wow repair sonrası baglanmaya çalıştım. id tamam şifre tamam. connected yazısından sonra bu update işlemi başlıyo. oynadığım server hala 2.4.2 de arkadaşlarımın hepi update etmeden oynuyorlar. realmlist te ayarlı. fakat her baglanmaya çalıştıgımda update ekranına atıp restart etmemi ve 3.0.2 patchi kurmamı istiyo. o update işleminin cıkmaması gerek..
  • Garip bi durum.Kızma ve yanlış anlama ama 3.0.2 yapıyorsa ,realmlist yada serverdan.Çünkü başka yapamaz
  • işte benimde anlatmaya çalıştığım bu yanlış bi durum var ortada bunun olmaması gerek. üstüne üstük sadece ben yaşıyorum bu serverde oynayan arkadaşlarım içerisinde. o yanlışlığı bulup düzeltmem gerek. ama bulamıyorum.
  • Çok enteresan,tekrar repair yap sonra olmassa sil oyunu tekrar yükle oda olmassa sorun arkadaslarında
  • aksilik CD lerde elimde yok setuplarda. sorun arkadaşlarda olamaz çünkü oyunun sitesindeki patch de 2,4,2.
  • Valla artık geçmiyosa nedenini bilmiyorum ama cuma günü yükleyecem eğer beklersen çözebiliriz problemini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.