Şimdi Ara

WoW GOLD taleplerinizi de Karşılıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AhnQiraj da Ally tarafında acil olarak 2k gold arıyorum. İlgilenenler iletişime geçebilirler. Banka hesabınız olmasına gerek yoktur. Ödeme şekli olarak farklı yollar sunabilirim.

Başka serverlarda lazım olacak yakında, aşağıdaki serverlarda iseniz de uzun vadeli yada kısa vadeli farketmez, birlikte çalışmak için iletişime geçebilirsiniz. Minimum 2k gold alımı yapacağım.

Burning Legion : Ally-Horde
    Dunemaul : Horde
    Grim Batol : Ally-Horde

Ödeme şekli Özelden görüşülecek, Lütfen alakalı iseniz iletişime geçin. Sadece merak ettim diye gelen PM ler yanıtlanmayacak, şimdiden söyleyeyim kimse darılmasın sonra

Herkese İyi Oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Walandyl -- 8 Ocak 2008; 10:29:31 >

• Aranan GOLD lar bulunmuştur. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

GOLD ihtiyacı olan arkadaşlar da,www.oyunmarketim.net ten Canlı Müşteri Destek veya MSN ile, yahutta buradan Özel Mesaj yoluyla, GOLD siparişi verebilirsiniz.

Yukarıdaki serverlar da dahil, HORDE ve ALLY olarak Tüm serverı kapsama alanına aldık.

Yerli ve Güvenilir Satıcı farkıyla, hemi de öz be öz Donanımhaberden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Walandyl -- 8 Ocak 2008; 10:43:51 >

• NE fiyat yazıyor nede birşey... Oyle damdan dusme pazarlıkmı yapcaz , belli bir fiyatinin olması lazım...
  • Grim-Batol daki charımda 7k ya yakın param var oyunu bıraktım bugün yarın char kapanacak alan olsa satardım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oldmember

NE fiyat yazıyor nede birşey... Oyle damdan dusme pazarlıkmı yapcaz , belli bir fiyatinin olması lazım...

Buradan fiyat belirterek satış yapılması yasak, sadece bilgilendirme amaçlı duyuru yaptım :)

Hem zaten o kadar çok realm var ki,

1) hepsini buraya tek tek yazmak,
    2) bir de Horde Ally şeklide yazdığımda 2 katı demek
    3) Gold miktarı arttıkça fiyatların da düşmesini hesaba katarsak

Çok zaman alır. İlgilenen arkadaşların PM den, şu realmde, şu kadar Horde veya Ally için Gold ne kadar diye sormaları hem forum kuralları açısından hem de kolaylık açısından daha doğru olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.