Şimdi Ara

WOW Kasma problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2 gb ram
    ati 256 mb x1550 di sanırım hatırlamıom bile

bu emektar ile 6 senedir oynuyorum ama ne güneş ışığının aradan süzülmesini görebildim ne gölgemi görebildim ne de önümü görebildim..
    85 lvl den pandariaya geçiş questinde bile havadaki zeplini 1 saatte buluyorum koala gibi önümü bile göremiyorum..
    fakatDragon soula kadar 25 man dragon souldna sonrada 10 man rahat şekilde yapıyordum.
    wodda yürürken bile bazen kasıyor tüm ayarlar lowda disable de :D
    orgrimmarın en sakin yerinde 15 fps ile zar zorda olsa oynuyorum :D

hatta pach gelmeden önce son gün bari mountu alim diye bi 25 man garrosh bulmuştum. fightın başlamasıyla benim makine kitlendi dahada giremedim mountta yalan oldu :D

arkadaşımla arada bg giriyorduk o arathi basin de horda başlangıç yerinden allyleri seçebiliyordu ben farmı göremiyordum :D

not : bilgisayara nerdeyse windows 7 çıktığından beri format atmadım ondanda olabilirmi acep? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi movieman -- 21 Ekim 2014; 14:16:47 >

• movieman M kullanıcısına yanıt
    Msn ile icq yü birlikte açınca oyun kasma yapabilio. Birini kapat bence
  • Senkronize sorunu olabilir. Grafik ayarlarinizi kontrol edin. Bazı ayarlar çok güçlü bilgisayarlar içindir
    Yeni güncelleme ayarları genel olarak yanlış yyapıyor. Battle.net yazılımı üzerinden de 32bit tik i işaretli olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel olmayan addon sorunu
  • WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    sağ tıklıyorum ama grafik işlemciyle başlat diye bir seçenek yok :(
     WOW Kasma problemi
  • hermesinkusuu H kullanıcısına yanıt
    masaüstüne sağ tıkla.ekran kartının denetim masası olması lazım yada ayar yeri adı neyse artık bilmiyorum.orada programları çalıştırırken hangi kartın kullanıcağını ayarlayan yer olması lazım.wow64 ve wow.exe i yüksek performanslı ekran kartına ayarla.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.