Şimdi Ara

Wow Warlords of Draenor sistem upgrade tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam madem öyle öncelikle işlemci olarak 8320 ya da 8350 almanızı öneririm. Elinizdeki ekran kartı ile FullHD ultrada oynarsınız. 2K da 8350den aşagısı kurtarmıyor.

WoW oynadığınıza göre bir oturuşta min 3-5 saat sistem başından kalkmadığınızı varsayarsak, 4GB ram takviyesi de şart... Ekran kartınızı değiştirmeyin, yeterli. Eğer ses ekran kartından geliyorsa 270x alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tainted_life

Merhaba,

1 Yıl önce aldığım bilgisayarı Warlords of Draenor için upgrade etmek istiyorum. Ps4 olduğu için yeni bir bilgisayar almak istemiyorum. Son olarak bilgisayardan çok ses çıktığı için kasa önerilerinizi bekliyorum.

Anakartı eklemeyi unutmuşum:-)
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-970a-g46-amd-970-sb950-am3-ddr3-2133mhzoc-sata-30-usb-30-anakart.html#genel-bakis

Teşekkürler.
     Wow Warlords of Draenor sistem upgrade tavsiyesi

Öncelikle yeni bir bilgisayara ihtiyacınız yok. 5man dungeon veya solo questing gibi işlerde, büyük ihtimalle 10 man raidlerde de sıkıntı çıkmaz. Ama 25 man veya daha büyük pve-pvp ortamlarında işlemcinizin darboğaz yapması muhtemeldir, bu durumda ayarlarınızı düşürmenizi öneririm, özellikle işlemci üzerindeki yükü kaldırmak için. Ya da iyi bir anakart ve soğutucunuz varsa overclockla bu sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Eğer çok hassas iseniz WoW performansı konusunda o zaman açıkçası Core i5 serisi öneririm.

• Ozgn13 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Son olarak belirttiğin işlemci ve ekran kartı alırsam anakart ve psu değiştirmem gerekir mi?
  • ookami O kullanıcısına yanıt
    Söylediğin gibi 10m raid 5m dungeon quest yaparım diye düşünüyorum. Yorumun için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tainted_life -- 8 Ekim 2014; 17:15:55 >
  • tainted_life T kullanıcısına yanıt
    Anakartın değişmesine gerek yok. PSU için de Corsair VS650 alırsanız sıkıntı yaşamazsınız.
  • Ozgn13 kullanıcısına yanıt
    Ram en kısa zamanda almayı planlıyorum. İşlemci ve ekran kartı konusunda bilgisayarın performansına göre karar vericem. Çok yardımcı oldun teşekkür ederim.
  • quote:

Bir sorum daha olacak :-)? Ekran kartı ve ram alırsam anakart veya power supply için ekstradan bir şey almam gerekir mi?

Hayır, elindeki anakart ve PSU alacağın ekran kartı ve RAM için yeterlidir.. R7 260X, HD 7850'den daha düşük güç tüketen bir karttır.. :)
    Çok yüksek çözünürlükte oynamıyorsan o ekran kartı idare eder ama ram-psu-cpu üçlüsü zamanla değişmeli intele geçilmeli. 1-2 hafta içinde yeni patch gelicek 20 levela kadar ücretsiz karakter açıp bilgisayar performansını görebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

Merhaba,

1 Yıl önce aldığım bilgisayarı Warlords of Draenor için upgrade etmek istiyorum. Ps4 olduğu için yeni bir bilgisayar almak istemiyorum. Son olarak bilgisayardan çok ses çıktığı için kasa önerilerinizi bekliyorum.

Anakartı eklemeyi unutmuşum:-)

Teşekkürler.

İşlemci Soğutucu: Xigmatek Red Scorpion S 1283 Intel / AMD Soğutucuhttp://www.vatanbilgisayar.com/red-scorpion-lga-775_1156_1155_1366-am3_fm1_fm2-islemci-sogutucusu.html

PSU: Xigmatek Tauro Serisi 500 Watt 80+ Bronze (12V Kanalı 385 Watt)http://www.vatanbilgisayar.com/tauro-serisi-80plus-500w-guc-kaynagi.html#genel-bakis

Kasadaki ses işlemci soğutucu kaynaklı %90 psuyu varsayımdan dolayı değişirmesine gerek yok.

Ucuz yollu parana göre işlemci soğutucu al kardeşim ses kesilir.

• Çok yardımcı oldunuz ve ufkumu açtınız :-) Tekrardan çok teşekkürler
  • ookami O kullanıcısına yanıt
    i5 3570'ler arkadaşın işlemciden iyi midir acaba? oc olmayan versiyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archely

i5 3570'ler arkadaşın işlemciden iyi midir acaba? oc olmayan versiyon?

Tabi iyidir. FX 6300 ancak iyi bir overclockla o işlemciye yetişir.
    Rica ederim ne demek.
  • işlemcim i5 2500k ve ekran kartım r9 290
    özellikle 25 ve üstü raidlerde, 40 kişilik world bosslarda inanılmaz kasıyor. sanırım işlemci darboğazı?
    lga 115 z68 platformu kullanıyorum. işlemci öneriniz var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.