Şimdi Ara

www.msnhizmetleri.com hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sistemin çalışırlığı hakkında şüpheleri olanlar deneme yapmışlar sistemin bişeyler gösterebilmesi için accountun listesinde hesaplar olması gerekir içinde insanların ekli olduğu kullanmadığınız bir maille girip denerseniz görebilirsiniz atıp tutumak kötü niyetli demek hatta konuyu kitlemek kolay değil mi yok site üstünden bi yere yolluomus o şifreyle msn serverlarına curl ile login olup silen listesini çekiyorum tabi başka siteye bağlanıcam msn e bağlanmadan listeni nasıl alabilirim söylermisin ?
    zaten türklerin nedense türklere karşı bi güvensizliği var msn e gmail e bütün şifrelerini korkmadan emanet ederler hatta kredi kartı şifrelerini bile mailde saklarlar ama bu sistemden korkarlar ilginç
    herkesin bilceği bi iş bu kullanmadığınız kişiler olan bi amiliniz varsa deneyin msn dışı maillerde bazen sorun çıkabiliyor gmailgibi yahoo gibi

ilgilinz için saolun...

• +
    postu az olan her üyeye post kasıyor kötü niyetli yakıştırmasınıda yakıştırmak büyük başarı tebrik ederim :)
  • Dünde soyLEdm yine soyLuorm guvensiz.
  • güvensizlik başka bişeydir çamur atmak başka bişey...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kopkop21

güvensizlik başka bişeydir çamur atmak başka bişey...

Ya Ben Senin Neyine Çamur Atacam Güvensiz işte güvensiz.

Hem Forumda 100 kişiye sorsak kme neye güveniosnz die 99u beni seçer sn mrk etme
  • yorum yok go on..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.