Şimdi Ara

xbox 360 JESPER DVD SÜRÜCÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 30.05.2009 tarihinde konsolmarketten xbox360 arcade jesper aldım verbatim e yazılmış oyunları oynuyor fakat orjinal kutusunda gelen dvd sini taktıgımda TO PLAY THİS DİSC PUT İT İN AN XBOX360 CONSOLS YAZISI ÇIKIYOR birde oyun cd sini çıkarmak için eject e basınca power dümesinin ortasındaki yeşil ışık yanıp sönüyor cd bir kaç kere basmamdan sonra çıkıyor bu olay cd yi koyarkende oluyor dvd sürücüyü dışarı dogru çıkartıp içine baktıgımda içinin tozlu oldugunu gördüm. Üç günlük cihaz tozlanamayacagına göre bana garip geldi birde şunu belirteyim ben izmirde oturuyorum cihazı ankaradan konsolmarketten aldım hemen aradım satıcı yeni makine nasıl olur teknik servise sorayım size dönerim dedi ama dönmedi tekrar aradıgımda tel açılmadı bende kasanın ön panelini çıkartarak microsoft un garanti etiketinin yırtılıp yırtılmadıgına baktım yırtık degildi anlamadım gitti sizce sorun nedir fikirlerinizi bekliyorum

• Makina sanırım Firmwaresiz ayrıca elektronik alet olduğundan tozlanması ve tozu çekmesi normal. Aşırı derecede değil ise.
    Makinayı götür yada yolla son Firmwareyi atsınlar rahat rahat oyununu oynarsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.