Şimdi Ara

XBOX ONE 'NE ZAMAN,NEREDEN' ALACAKSINIZ ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fateeh33

quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

Region farkı yok denildi Xbox One için fakat amerika dan almak yine eziyet olacak adaptör regülatör vs.
    En temizi avrupa dan veya dubai den almak
    Pal olacak hem.Ben bol bol getiricem merak etmeyin herkese yetecel kadar hemde.
    Önsiparişlere vs inanmayın şuanda spotta fiyat farklı olur.ama ben şahsen Pal için konuşuyorum 1450 liradan aşağı olacağını düşünmüyorum

Hocam uzun zamandır yoktun selamlar.

Ps4 yada Xbox One'a herhangi bir garanti uygulamaniz olacak mi ?

Tabiki olacak hocam garantisiz konsol, konsol değildir.
    Ben sektör değiştirdim ama halen takip ediyorum, dükkanda arkadaşalr da devam ediyor.
    Ben de artık yurtdışından bakıyorum birşeyler oldukça artık
    Dediğim gibi xbox da güzel fiyatlarla geleceğiz siz acele edip ön sipariş diye paraları kaptırmayın

İlhanla murat bakiyor dukkana suan galiba suan degilmi? Bu cumartesi ugradim ama sen dukkandamiydin goremedim hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu xbox one çıkınca 360 yalanmı olur yeni oyun çıkarmı 360 a yoksa komple oneyemi dönülür fikri olan varmı ??
  • SquaTTo S kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum yalan olacağını,baya bir süre daha destek verilir diye düşünüyorum.Milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor hala.Ve kullanılacak ki hala satılan bir konsol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

Yalniz cogunluk cok sonradan alacak sanirim ilk alanlar ilk etapta biraz yalniz kalacak One'da

Bence kimse dayanamaz o kadar :)
  • En az 1 sene beklerim. Eğer PS4 alırsam o arada 2-3 seneyi bulabilir. Yine de konsolu çıktığı gibi almak bana mantıklı gelmiyor. En azından bir 6 ay beklenmeli.
  • Aynen öyle hocam ben yokum oralarda artık yolum düşerse ugruyorum.
    Sektör değiştirdim :)

• Fatih & Ertuğrul kardeşler getirdiği anda alınır
  • Maltepe pazarı.
  • up
  • kardeşler syd den xbox almayı düşünüyorum çok olumlu yorumlar var sizin yorumunuz nedir acaba bide sizlerden duyayım.
  • onnline kullanıcısına yanıt
    SYD iyidir oradan alabilirsin ama acele etmemekte fayda var. Cihaz bir ciksin fiyat ve garanti olayında kim neler yapacak bir gormek lazim ;)

• ne zaman kırılırsa
  • Beyler acaba şimdi xbox alsam mı yoksa birkaç ay beklesem ucuzlar mı ? bu 250gb slim jatgliler için uygun fiyat nedir birinin 440 istediğine biri 700 lira istiyor ? 450 liraya fwsiz jtagsiz 4gb slim satmaya çalışıyorlar.Ne yapayım bir anlam veremedim. Lys hazırlığındayım alsam arada ara verince ve haftasonu 1 gün ders çalışmıyorum o zaman oynayacağım ama iyi mi olur kötü mü olur bilemiyorum.
  • Çıkışından 1 sene sonra ps4le beraber almayı düşünüyorum bende
  • Pre Order yaptim ama shipping date'den emin degilim ama 2013'e kadar gelir herhalde.
  • fanboyluk yapmaya gerek yok cıksın bi karşılaştırmaları görelim sonra karar verecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puerco

Fatih & Ertuğrul kardeşler getirdiği anda alınır

Eger ayni insanlardan bahsediyorsak muhtesem insanlar onlardan 3 tane xbox360 aldim.Makineler her zaman piyasanin ustunde satar ama ilgi alaka cok iyidir ne zaman emininune gitsen yanina ugrarim sohbeti de muhtesemdir zaten Bir de ben kadikoydekiler gibi paragoz olmayan adamlari seviyorum ne diyeyim fatih abi gecen benim makinenin fanlarini degistirdi. Fiyat soyluyor kendi kendine pazarlik yapiyor bu fiyat iyi mi fazla mi olur ne kadar istersen ver diye Kisacasi su zamana kadar ondan hicbir sorunum cikmadi arkadaslari falan da katarsak 30 makine almisimdir

• en iyisi 2 günlüğüne Almanya'ya felan gidip,elden alıp,getirmek.
    İnsan bir kere de olsa yaşamalı bunu.
    Bıktım spotçu muhabbettinden valla.
  • bu gidişle alamıcaz istemeye istemeye ps4 aldırcaklar bana
  • bi 5-6 sene sonra sımdıkı nesıl sonlarına dogru 360 aldım artık gelecek nesil sonlarına doğru da one alırım :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.