Şimdi Ara

xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
14.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence süper bir kasa malzeme kalitesi kötü diyen halt etmiş performas kasası

kendim kullanıyorum süper sessiz ve soğutmalı bi kasa
  • tavsiye derim jackala katılıyorumm

bende kulananlardanım
  • Bunlar da benden olsun :)
     xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli

• 2 Yıldır kullanıyorum, çok geniş, ısınma sorunu olmayan, çok iyi bir kasa, genel olarak memnunum. Tek kötü yanı, biraz ağır olması, sürekli taşınmıyor zira...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halik

Bi kezde ben hortlatiim
    [simage][/simage]

xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli

Hocam bu kasa ne böle ya?
  • Güzel kasa
  • Xclio kasa içini sağlam yapmasada fanlar ile kasaların büyüklüğü istenilen düzeyin bile üstünde oluyor. Soğutma + mod için çok uygunlar.

Birde bu A380'in + modelleri vardı onların boyları biraz daha büyük yanlış hatırlamıyorsam :D
  • Elimde 3 adet sıfır siyah rengi mevcut.
    Sadece ambalajları deforme olmuştur ürünlerde hiçbir sorun yoktur.
    uygun fiyata 3 adet ürünü isteyen arkadaşlara satabilirim.

xclio a380 aldım buyuk kasa dusunenler baksın - resimli
  • daha büyükleri varmı acaba yeni nesil filan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.