Şimdi Ara

XFPS 3.0 Sniper Plus (xbox 360'a klavye ve mouse bağlamak için) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • peki şarj cihazı için bir isim var mı sık kullanılan.
    ben xbox360 ile oyun oynamaktan büyük keyif aldm. Bilg. ile bu keyfi alamıyorsunuz. ancak gün içinde kısa bir süre xbox360 ile oyun oynabayabiliyorum, o yüzden bana klavye mouse desteği çok iyi gelir, oyun zevkini katlar hemde.
    bu ürünü alacağım, tüm oyunlarda destek var, sadece şarjcihazı almam gerekecek, onun için kit olarak satılan ürünlerden mi almam gerekecek
  • ismi charge and play. valla kullanmadımda sadece o kabloyu alsan yeterlidi sanırım. çünkü usb görevi görecek sonuçta. pilin şarj olması o aparatı bağlamaz. bildiğim kadarıyla o aparat programlanabiliyor bir nevi pc de gamepad kullanma gibi bişi bazı oyunlarda kendin ayarlıyosun buda öledir herhalde. gg de birtane var istersen satıcıya sorabilirsin o seni daha iyi aydınlatır.
  • Benim lafım size değildi @mesutxp_60 . İki cihaz arasında tüm tuşları programlayamama gibi bir sorun var. Yeni çıkan kahverengi olan modelinde analoglar dahil bütün tuşları programlayabiliyorsunuz. Klavye üzerinde istediiniz tuşa atayabiliyorsunuz. Ama bu yeşil olan da analoglar sabit olarak atanmış. ASDW ve umeric klavye ye atanmış. Değiştirilemiyor. Ben bu yeşil olanı alacakken son anda bunu öğrenip vazgeçtim. Ben özelikle PES 2008 veya fifa gii oyunları klavye ile oynamak için istiyordum. Ama sonra ASDW tuşlarının değiştirlemediğini görünce vazgeçtim. Play-Asia dan sipariş vereceğim.
  • Charge and play ile denedim, olmuyor. Yapabilen varsa banada yardım edebilir hatta :)
  • Bende Gamepad taraftarıyım ama bazı oyunları mouse ile oynamak gerekebilir.

Hem Xbox hemde Ps3 e takma şansımız varmı?İkisinide tek tek almak olmaz
  • iyi alete benzıyo fps lerde ıs gorur baya tahmınımce
  • Bu aleti almayı ben de düşündüm önce, sonra yabancı sitelerde araştırdım:
    Bu alet analog joysticki mouse la oynatmanızı sağlıyor gibi bir şey.
    Yani direkt PC deki mouse gibi hasas ve noktasal çalışmıyor. :(

Kim ne derse desin 82 yılından beri hep bilgisayar ve oyun kullanan bir abiniz olarak söylüyorum:
    FPS lerdee Mouse üzerine yok!
    Xbox360 la çıkan bütün fps leri oynadım nerdeyse, tamam bir süre sonra alışıyorsun ama Mouse gibi asla olmuyor!
    İsterseniz deneyin: herhangi bir düşmanı gözünden vurmayı analog stickle!!!!
    Mouse la gözbebeğinden bile vurabilirsin!
  • quote:

Orjinalden alıntı: veteriner69

Bu aleti almayı ben de düşündüm önce, sonra yabancı sitelerde araştırdım:
    Bu alet analog joysticki mouse la oynatmanızı sağlıyor gibi bir şey.
    Yani direkt PC deki mouse gibi hasas ve noktasal çalışmıyor. :(

Kim ne derse desin 82 yılından beri hep bilgisayar ve oyun kullanan bir abiniz olarak söylüyorum:
    FPS lerdee Mouse üzerine yok!
    Xbox360 la çıkan bütün fps leri oynadım nerdeyse, tamam bir süre sonra alışıyorsun ama Mouse gibi asla olmuyor!
    İsterseniz deneyin: herhangi bir düşmanı gözünden vurmayı analog stickle!!!!
    Mouse la gözbebeğinden bile vurabilirsin!

Ben de ilk Doom zamanından beri FPS oynarım. Xbox gamepadi ile tanışıncaya kadar konsolda FPS olmuyor kardeşim diye bas bas bağırırdım. Ama, sonra gördüm ki Xbox 360'ın kolu hem rahat, hem de nedense mouse klavye'den daha zevkli geliyor gamepad kullanmak FPS'de. Çünkü uzun oyun seanslarında PC başında elim ağrırken, Xbox'ımda sanki makinanın yeni başına oturmuşum gibi hiç ağrı olmuyor. Ki bu oturuşumla alakalı değil, çünkü benim Xbox aynı PC gibi monitore bağlı ve bilgisayar masasında oynuyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: marcus151

evet arkadaşlar istiyenler için xbox 360'a klavye,mouse,ps kolu bağlanabilen ve ayrıca 2 adette usb girişi veren cihaz fiyatı:89 dolar
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-eq-49-en-70-2o3r.html

birde son olarak ''dreamman115'' kullanıcı arkadaşa teşekkürler .cihazı inceleme yaptığı için
    http://forum.donanimhaber.com/m_19936521/tm.htm

(konu verildi ama kapandığı için tekrar verildi.)

http://forum.donanimhaber.com/m_19936521/tm.htm

detayları burdan okuyun

çünkü atlaladıklarınız olabillir

yeni modeli cıktı onda mouse lar daha uyumlu

-XFPS 3.0 Sniper için özel mouse alınacak..

-kablolu kol alacaksınız ..

tam olarak pc deki gibi değil tabiki yinede %90 denebilir.

belki yenisi daha iyidir..

• Arkadaşlar acaba Ps3 tede kullanabiliyormuyuz?Eğer öyle ise Xbox ve Ps3 için alacağım.
  • almakta kararsız olan arkadaşlara ufak bir tavsiye: eğer single player takılacaklarsa hep öyle oynuyorlarsa xfps bence gereksiz bir aparat. çünkü konsolun doğasından kopuyo insan. klavyede hassas yürüyüs vs yapamıyorsun parmaklar kasılıyo ve kontrolerin verdiği hissi vermiyor kesinlikle ama eğer multiplayer yani live üzerinden oynayacaklarsa kesinlikle almaları lazım.tabi live da zevke doymak istiyorlarsa.3-4 gün live da geras of war la oynama fırsatı buldum ve gamepad ayarları en hızlıda ama oyun oynarken live da o ayarlar yavaş kalıyo.adamı farkediyorum ve ben silahı çevirene kadar inmiş oluyorum.diğerinin xfps kullandığını anlarsınız eğer öldükten sonra onların bakış açılarına geçerseniz muse hareketleri olduuğu net anlaşılıyo.o yüzden gamepad le kafa tutmak için en azından ayarların daha hızlıya çıkarılabilmesi lazım örne: cod4 gamepad bakış hızını nerdeyse mause inki kadar arttırabiliyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

Arkadaşlar acaba Ps3 tede kullanabiliyormuyuz?Eğer öyle ise Xbox ve Ps3 için alacağım.

ps3 için farklı versiyonu var ondan alman lazım.bu sadece xbox360 a
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-zq-49-en-70-2jsd.html
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.