Şimdi Ara

###XG€noN GuaRDı###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler çarıma bakmayın lwl 51 saklanacak bişi yok ortada ve bu resmi çektikten 2 saniye sonra pelerin taktım işte buda dediğim gibi guard xgenonlular görmüştür belki bi bakın;
    http://img447.imageshack.us/my.php?image=guard2ak.jpg

• Bu ne kardeş ben anlamadım bu guard işini ya bu guard senin mi oluyor sen nereye o da oraya emir falan verebiliyormusun bu guard a bu arada bu guard ı nasıl yaratıyoruz nasıl guard yapcaz
    İşin espirisi bi orc bulup onunla yatacaz heral dogum evi nerede bilen varmı Cz de diyolar acil ikiz geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manav -- 17 Kasım 2005, 23:08:27 >
  • 1. si bug kullanmışsın aferim lvl 51 diyosun frost nova açık.
    2. arkadaşım bu guardlar sandersta 2. sayfada var ordan alıyorsun fakat clan başkanları yapıyor belirli bi lvl sınırı var sanırım ben hiç denemedim.
  • SEN CİV CİV SİN ANLAŞILDI O BİR KERE BLİZZARD 45 TE ÇIKAR :(((( 3. SIRADAKİ İCE ORB ODA 51 DE ÇIKAR !!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeAtHeR

1. si bug kullanmışsın aferim lvl 51 diyosun frost nova açık.
    2. arkadaşım bu guardlar sandersta 2. sayfada var ordan alıyorsun fakat clan başkanları yapıyor belirli bi lvl sınırı var sanırım ben hiç denemedim.

Nassı bi 6x magesin annamadım.
  • RESIMDE GOLD_JOKER dıye bırı mesaj yazmıs :

GOLD_joker : berker pm oku yoksa ebenı ...............cem!!!!!!!!!!!!

ahuahuauauauh
  • quote:

Ne skill bug'ı ben niye goremiyorum o nova'yı.
  • adam yerleştirmiş işte ne guzel skill bug falanda yok

45 alan
    33 alan
    51 ice comet
    35 ice blast
    27 ice orb
    42 staff kick

skill bug nerde ?
  • skill bug fln yok gusel kardeşim....
  • Arkdaşlar soryy forumda gezerken başkasında görmüştüm aklımda kalmış.
    greksiz yere suçlamış gibi oldum özür. Ama ilgimi bişey çketi herkes skill bug lafı etmiş.
    ordaki konu guard ı !!!!!
    hadi ben bi hadadır yaptım da siz neden konuyu sonlandırdınız !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeAtHeR

bu yuzden sonlandırdık 2. cevabı wermişsin işte (sanderast=sundries)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleRoSse -- 18 Kasım 2005, 14:33:26 >
  • o guardı sen mi aldın yoksa oyuna ait olan guardlardan mı??
  • bu guard satın alınıyor dostum!
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeZa Vs KaJmEr

o guardı sen mi aldın yoksa oyuna ait olan guardlardan mı??

player koruyan gardlar mı var ki oyuna ait
  • quote:

Orjinalden alıntı: RentzusuKen

beyler çarıma bakmayın lwl 51 saklanacak bişi yok ortada ve bu resmi çektikten 2 saniye sonra pelerin taktım işte buda dediğim gibi guard xgenonlular görmüştür belki bi bakın;
    http://img447.imageshack.us/my.php?image=guard2ak.jpg

benim anladıgıma gore yuksek bir char kendisine guard alabiliyor we guard heryere gidiyor (cz de dahil)ama nasıl oldugunu bilmiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: steal_heard

SEN CİV CİV SİN ANLAŞILDI O BİR KERE BLİZZARD 45 TE ÇIKAR :(((( 3. SIRADAKİ İCE ORB ODA 51 DE ÇIKAR !!!!!

,abi siz bole skill bug fln dionuzda adam skill bug icin solemiki adam guardı soruo hem artık skill bug yoq:P
  • Karus guard die sundreas da saılır... fakat Sadece Clan leader ve clan co-leaderler bunu kullana bilr...
    bende de Guard var fakat lufersonda guardın ustunde "unconfimednation" yazıyor kırmızı buda kullanılmayacagı manasına geliyor.... 0di nickli adama sorun o adamı ne zaman dorsem guard taşıyo:D Başbakan bile o kadar çok koruma ile gezmez:D her ne ise... Bunu ben kullanamıyom şu an .. ya belirli bi gorevden sora açılıyo yada Belirli bi lvlden sonra açılıyor.... Tek bildigim deli gibi defansları var... bi savaşta elmorad guardı ile baş başa kaldım yardıma gelmeseler yatıyodum...
    vur vur canı inmiyoo.:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.