Şimdi Ara

xiaomi-fengmi-xgimi- KISA ATIM 4K laser projektör**ANA KONU** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
4.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caglarr1905

Dönüştürücü transformatör almalısın, hb, n11 gibi yerlerde bulabilirsin yada elektirikcilerde
    bu yeterli olur mu
    xiaomi-fengmi-xgimi- KISA ATIM 4K laser projektör**ANA KONU**

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • excalibur21 E kullanıcısına yanıt
    Bence olacaktır ama yine bir görüş satıcı arkafaşlarla, ucuz bir alete bağlamıyorsun çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Voltaj çeviriciye gerek yok, ben direk prize taktım sorun yok. O 5-10 liralık dönüştürücülerden kullanabilirsiniz.

• arkadaslar cihazi actim sonunda..

oncelikle urunun kargolamasi cok iyiydi ve sorunsuz bir sekilde bana kadar ulasti..

cihazi actigim gibi guncelledi kendini otomatik olarak..

ardindan dili ingilizce yaptim ve ekran ayarlarini yaptim..

goruntu kalitesi gercekten cok cok iyi.. isik altinda bile cok iyi acikcasi görüntü.. hala duvar boyasi yapmadigim icin evdeki duvara yansilltim.. duvar yaldizli oldugu icin goruntu bozuluyor ama ona ragmen cok iyi.. yarin firsat bulabilirsem duvar boyalarini denicem.. ona gore daha detayli fotolar atcam duvari ayarlayinca..

sorusu olan varsa alabilirim

• 7000lümen olan siyah kasa sanırım sizinki, çalışırken bir ses var diyorlardı yabancı forumlarda, o ses var mı acaba? Coil whine diye videolarda var bu konu hakkında

Vergi ne kadar çıktı nasıl hallettiniz, cihaza yaklaşınca sol fan ızgarasından tiz bir ses geliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: caglarr1905

7000lümen olan siyah kasa sanırım sizinki, çalışırken bir ses var diyorlardı yabancı forumlarda, o ses var mı acaba? Coil whine diye videolarda var bu konu hakkında
    hayir bendeki 5000 lumen olan versiyonu.. ona ragmen cok memnun kaldim acikcasi

acilirken ve caliair durumda hafif bi ses var ama cihazin 2 metre yaninda oturmama ragmen hic rahatsiz olacka kadar bir ses duymadım.. yani dun film falan da izledim bosta da gezindim ama hic bu ses de nedir diye dikkatimi bile cekmedi.. kaldi ki bu durumdan haberdar olmama ragmen dikkatimi cekmeyecek seviyedeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: akethecake

Vergi ne kadar çıktı nasıl hallettiniz, cihaza yaklaşınca sol fan ızgarasından tiz bir ses geliyor mu?
    vergi konusunu ozel bir sekilde hallettim diyelim 😊😊😊 o yuzden en ne kadar vergi ciktigi hakkinda bi fikrim yok acikcasi.. umarim anlatabilmisimdir..

• quote:

Orijinalden alıntı: akethecake

fan sesi var ama bnei rahatsiz edecek kadar tiz bir ses yok..

• O zaman inceleme bekliyoruz artık senden;)

• Hayırlı olsun. Bir kaç resim paylaşırsanız seviniriz.

• arkadaslar dun boya denemeleri yaptım

gumus ve siyah metalik boyalari belli oranlarda karistirip denedim..

ama metalik boyalardan istedigim verimi alamadim bu yuzden alligator projectura alip onu denicem..

ayrica normal boya ile metalik boyayı karistirmayi da denicem bakalim nasil olcak..

cihazla ilgili de bir inceleme videosu cekecem yakin zamanda su an nobetler yogun oldugu icin cok ilgilenemiyorum..

ama boyalardan sonra sunu anladim ki ozellikle gunduz beyaz duvar cok rezalet bir goruntu sunuyor.. acik grinin tonlari koyu griye gore daha iyi gibi.. siyah elbetteki koyu grideki gibi olmuyor ama koyu gride beyazlar grilesiyor..

• shakemussyoutube
    Projeksiyon boyası denemesi 1
    https://www.youtube.com/watch?v=rznPH74XGPE&feature=youtu.be

bu da youtube videosu

projectura gelince onu da deniyip eklicem

Ne yaptınız, gelmedi mi perde, inceleme bekliyoruz :)

• Bu arada vava 4k ust projektörüde denedim ve yine coil whine denilen lanet ses var. İade ettim. Böylece xiaomi, fengmi, vava için coil whine sıkıntısı var diyebilirim. Sesi açıklamak gerekirse aletin sol fan ızgarasından gelen fan sesi dışında düşük frekanslı ıslık sesi. Wemax a300 kaldı ama o da aynı ürün 3 aşağı 5 yukarı. 6000dolara LG alamayacağıma göre optoma p1 in fiyatı biraz düşerse onu deneyeceğim

• Nerden aldınız nasıl iade ettiniz ? Sipariş verme aşamasındayım xiaomi 4k laser projeksiyonu...

• caglarr1905 C kullanıcısına yanıt
    Amazondan aldım gelen bir arkadaşım getirdi. Amazon iade konusunda dünyanın en iyi firması. Xiaomi 4k da kasa ile bir kablo temas ediyor ve görüntü gidiyor. Kronik bir sorun var. Bütün cihazların görüntüsü etkileyici ama coilwhine denen ses var. YouTube dan sesi dinleyebilirsiniz

• arkadaslar metalik boyalar tatmin etmeyince 2. asamaya gectim

once alligator projectura aldim.. ardindan koyu gri ipek mat bi boya da aldim(31 bg 26/004 kodu). once alligatoru ardindan ipek mat griyi sonra ikisini karistirarak 3. boyayi surdum kartonlara..

• aksam projeksiyonda deniyip goruntuleri atacagim..

• Merhaba,
    İşlemi yaptınız mı? Resim gönderirseniz seviniriz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.