Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 kurulumda sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Xiaomi Redmi Note 9 telefona sahibim. Giriş ekranı şifresini unuttuğum için telefonun ses açma ve power tuşlarına aynı anda basarak açılan ekranda wipe all data ile tüm veriyi sıfırladım.

Ardından telefonu yeniden başlattım. Dil olarak Türkçe seçtim, Bölge olarak da Türkiye. Sonraki ekranda WIFI tanıtarak giriş yaptım (daha sonraki denemelerimde tanıtmadan geçtim ve yerel 4.5G ile bağlanmasını da denedim).

Bundan sonraki ekranda uzunca süre Güncellemeler denetleniyor... Bu işlem birkaç dakika sürebilir yazısı çıkıyor.

Bu ekranın belirli bir süre dönmesi sonrasında ise Bağlanılamadı Başka bir ağ kullanarak tekrar deneyin. Bağlantı olmadan devam ederseniz kurulum adımlarından bazılarını daha sonra tamamlayabilirsiniz. yazısı çıkıyor ve aşağıda sadece başka bir ağ dene tuşu yer alıyor.

Bu tuşa basıyorum ve ardından bu sefer İleri değil de Kopyalama seçiyorum, Bu sefer de Bir saniye... yazan ekranın ardından Oturum açılamadı Google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar deneyin. yazısı çıkıyor.

İleri tuşuna bastığımda ise Buluttaki bir yedek ve iPhone cihaz opsiyonları yer alıyor. Buluttaki Yedek seçtiğimde ise yine benden hiçbir bilgi almadan Oturum açılamadı Google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar deneyin. şeklindeki hatayı gösteriyor.

FlashTool ile sıfır rom yüklemeyi denedim ancak galiba usb debug açmam mümkün olmadığı (ayarlar ekranına ulaşmam mümkün değil) için bunu başaramadım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Xiaomi Redmi Note 9 Kurulumunda Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Xiaomi Redmi Note 9 cihazın kurulumu sırasında bazı sorunlarla karşılaşabilirsin. Bu sorunlar genellikle çözülebilir ancak bunları önlemek için aşağıdaki ipuçlarını takip etmelisin:

• Cihazını kurmadan önce en son yazılım sürümüne güncelle.
    • Kurulum sırasında cihazın internet bağlantısının olduğundan emin ol.
    • Redmi Note 9 kurulum hatası alıyorsan cihazını yeniden başlatmayı dene.
    • Kurulum tamamlanamıyorsa Google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluşmuş olabilir. Bu durumda daha sonra tekrar dene.
    • Redmi Note 9 oturum açılamadı hatası alıyorsan doğru hesap bilgilerini kullandığından emin ol.

Bu ipuçlarına rağmen hala sorun yaşıyorsan şu adımları izleyebilirsin:

1. Cihazını fabrika ayarlarına sıfırla.
    2. Cihazını bir bilgisayara bağla ve Mi Flash Tool'u kullanarak yazılımını yeniden yükle.

Bu adımlar sorunu çözmezse Xiaomi destek ekibiyle iletişime geçmelisin.

Anahtar Kelimeler:

• Redmi note 9 kurulum hatası
    • Xiaomi kurulum tamamlanamıyor
    • Redmi 9 kurulum hatası
    • Xiaomi telefon kurulum hatası
    • Redmi note 9 oturum açılamadı hatası
    • Redmi note 9 kurulum
    • Xiaomi google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • internet kapatarak kurulum yapınız ve internetten google services apk kurarak sorunu halledebilirsiniz .Google ın hatalı güncellemesi sonucu oluşan bir sıkıntı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.