Şimdi Ara

XJ9 a ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttiğim gibi ne oldu? Forumlarda 9 hesabıda ban yedi deniyor.Kendisi oyunu mu bıraktı? Bu aralar streamde yapmıyor zaten

• afk'lerden gına gelmiştir
  • adam hesap açtığı anda ban yapıştırıyorlar aion falan oynuyormuş
  • en son trde bile oynuyordu ama banlı işte adam, riot gitti soloq nun en iyi junglerına permaban attı yavuklusuna eloboost yaptı diye, hwa,dp,planb alasını yaptı tık yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL Misafiri

en son trde bile oynuyordu ama banlı işte adam, riot gitti soloq nun en iyi junglerına permaban attı yavuklusuna eloboost yaptı diye, hwa,dp,planb alasını yaptı tık yok

yazık oldu, junglera onun sayesinde başlamıştım, çılgın gibi izlerdim streamini.
  • best junglerdı.. yazık oldu pro card sahibi yada daha çok takipçisi olanlar elo boost yaptı ban yemedi bu kız arkadasıyla oyunlara girdi tüm diamond hesaplarina perma ban.. ızdırabını ... lol
  • tr serverı adamın kariyerinin zirve noktası oldu. tr serverını gördükten sonra oyunu bırakması normal.
  • Banı açılacakmış Facebook sayfasında söylediğine göre. En son Runescape streami yapıyordu fakat o hesabı da kapatmışlar twitch'teki, zaten açtığı tüm hesaplar kapatılıyor hem Twitch hem de Lol'de. Riot ile Twitch arasında bir karışıklık olduğunu söylüyor, halledilirse tekrar görebiliriz umarım kendisini. Lissandra ile rahatlıkla her oyun 30 dakikada 300+ cs yaptığını ve Aatrox jungle'ın çok güçlü olduğu söylüyor, izleyebilmeyi isterdim oynarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 25 Temmuz 2013; 4:44:42 >
  • Adam North Americada best nocturnedü. Yazık olmuş.
    Düzeltme: İmla hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 25 Temmuz 2013; 4:48:10 >
  • quote:

en son trde bile oynuyordu ama banlı işte adam, riot gitti soloq nun en iyi junglerına permaban attı yavuklusuna eloboost yaptı diye, hwa,dp,planb alasını yaptı tık yok

Hocam bu takımlar nasıl elo boost yaptı? Merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enzifer

quote:

Hocam bu takımlar nasıl elo boost yaptı? Merak ettim.

solo q sniping(gece aynı oyuna bilerek düşme)
    "arkadaşın çarından oynuyorum" lar.
    oyun satma
    Plat kankalarıyla duo girerek çelıncır olma.
    saydığım saymadığım bütün "pro" takımlar bunlardan en az birini yaptı riot dışında herkes haberdar bundan zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elo boost yapan binlerce adam varken xj9'u banlamaları... riot games'in kaç tane mantıklı hareketi var ki bu mantıklı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.