Şimdi Ara

Xp restart oluyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese kolay gelsin uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ama bu ilk mesajım.

Windows XP - Servislerden bazı servis ayarlarını yaptıktan sonra bilgisayarımı başlat tan - bilgisayarı kapat - ı seçtiğimde bilgisayar bunu - yeniden başlat - olarak algılıyor ve sürekli restart oluyor.Bu gerçekten yukardaki servis ayarlarından biriylemi ilgili yoksa başka bir sorunmu var.
    Yardımcı olursanız sevinirim...

• denetim masasında güç ikonuna tıkla. Orada bilgisayarımın kapat düğmesine bastığımda şunu yapsın seçeneği var.
    Oraya baktınmı?
  • Bu sıkıntı bende de var çözemiyorum.
  • Bilgisayarim sag tikla.. properites . advanced .. Startup and recovery settings .. System failure / Automatic restart .. bunu uncheck edip bi dene ?

Öte yandan Roxio Easy CD Creator adli programi kullaniyorsan bu sorun ondan da kaynaklaniyor olabilir.http://www.roxio.com adresinden guncel surucueri yuklersen sorunun duzelecektir .

Greetz *//.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devguru -- 24 Kasım 2004, 14:25:20 >
  • Hocam söylediklerini ve yukarıda yazanları uyguladım şimdide bilgisayarı kapatın yazısı geliyor öyle bekliyor ben kapatana kadar.
  • ok sorun halloldu sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.