Şimdi Ara

yaa arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • erkek arkadaşıma yıldönümümüzde ne alacağımı bilmiyorum..lütfen yardım edin..süre azalıyor..fikirlerinizi bekliyorum.ağustos23

• ağustos23 e cok zaman war o zamna kadr para durumunu yarla bişler dusunuruz

bi de tabiki: ona verebileceğin en güzel şey sevgindir
  • bütçe nekadar ?
  • 150 ytl teknolojik bişiler olabilir.müzikle ilgili de olabilir..mp4 buldum bu siteden ama bakalım o arkadaşla konuşcam bu akşam.inşallah olur..siz yine de bana fikir werin.bu iş olmayabilir çünkü :)

teşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaSTaLı_89

150 ytl teknolojik bişiler olabilir.müzikle ilgili de olabilir..mp4 buldum bu siteden ama bakalım o arkadaşla konuşcam bu akşam.inşallah olur..siz yine de bana fikir werin.bu iş olmayabilir çünkü :)

teşk

bir fikir verebilirdim ama bunu görünce tepem attı!
  • bence hediye al
  • ııııyyyyyyyyyyyyy:P

quote:

Orjinalden alıntı: lvthsgm

bence hediye al

• vay be 150 milyonluk hediyeye değcek mi bari.bak bi daha düşün..al iki puro sigara içiyosa gitsiniçmiyosa da çerçevelettirir bakar bakar seni anar
  • fiyatını tam bilemiyorum ama ipod shuffle alabilirsin veya biraz daha bütçe oluşturabilirsen ipodun diğer modellerinden alabilirsin.parfüm kitap tshirt almayabilirsin çünkü baymıştır artık.Aksesuar veya kullanıyosa takı alabilirsin.
    Mesala kol düğmesi veya titanyum bir bileklik ya da zinciriyle beraber bir kolye ucu alabilirsin.Ama kolye ucu seni hatırlayacağı birşey olmalı. vs vs..
  • karşındakine değer verdiğini gösterecek bişiy al.Kafidir bence
  • hepinize msjlar için çok teşekkür ederim arkadaşlar.hediyem sony mp4..arkadaşım da çok beğendi..artık sizden başka fikirler istiorum :)

üniv.kazandı we bi kaç hafta snra gitcek we ben yine ona bişe almak istiorum.hadi güzel kafalarınızı biras yorun benim için he??belki deneyimli çıkar aranızdan

• bize de denk gelse ya böyle sürekli hediye alan hatun
  • mp3 player al
  • benim en sevdiğim şeydir hediye almak...

bu arada mp3 e gerek yok,aldım ya benzerini...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.