Şimdi Ara

yakın zamanda roaccutane kullanan, hala kullanmaya devam arkadaşlar bi bakabilir mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Üstte de birisi açıklamış, kimyasal isimleri bile aynı. İnternete yaz bak kimyasal yapılarına, yapıları bile aynı. Maalesef ama klasik bodybuildersın hiçbir farkın yok. Her şeyi en iyi sen biliyorsun sana karşı gelen cahil ezik ergen oluyor. Bodybuilder değilim ama 1 yıl kadar ben de spor salonuna gittim ve hiçbir şey bilmeyen, üstelik en iyisini bildiğini düşünen insan ile kaynıyordu. Hangisine laf etsen ilk dediği şey neydi biliyor musun? ‘Ezik, cahil’ tanıdık geldi mi?
    Doktora bile laf etmişsin ben kimim ki sen tabiki benden daha iyi bileceksin. Spor salonunda hiçbir şey okumamış ortaokul mezunu koçun sallamış bir şeyler sen de din gibi bağlanmışsın. İnsan biraz açar araştırır yahu burada ne güzel sallıyorsun en iyi sen biliyorsun diye.

Bu kafayla çok şey başaramazsın dostum. Hangi dünyaca ünlü bilim insanının ben biliyorum dediğine şahit oldun? Çünkü en iyisini ben biliyorum diyenler genelde hiçbir şey bilmeyenlerdir. Bilgi bilenler aslında hiçbir şey bilmediklerini bilir çünkü o kadar fazla şey var ki bilmek için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 13 Kasım 2017; 11:13:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Roaccutane ve Zoretanin eşit.

Aknetrent, aknegen filan bunların bir alt dalı.

10 çok az la aynı zamanda 20 normal. Kafana takma.

• Demacia kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna yorma kendini. En iyisini vücut geliştiriciler bilir daima

Bahsettiği konuda attığım yoruma o kadar çok eleştiri ve hakaret geldi ki bu şahıstan, bir bilim insanı adayı olarak şüpheci ve araştırmacı yaklaştığımdan profesörüme sordum. Haklı olduğumu, dediklerimin doğru olduğunu söyledi. Bunu bu şahısa dediğimde profesörün bunamış unutmuş bildiklerini falan dedi

Gel dön yani laf anlatılmaz bunlara. Ne de güzel demişsin bak ben biliyorum diyen adamla tartışılmaz, çünkü hiçbir şey bilmeyenler öyle der bırak bilsin kendi çapında

• Demacia kullanıcısına yanıt
    salon hocaları da cahil

omegalar birbirine dönüşüyor demişsin, kanıtın nedir? öyle olsa mantıken omega 3 balık ya da kapsül olarak takviye edilmezdi. ilk defa senden duydum bunu.
  • sormak istediğiniz her hangi bir şey yada önerisi olan varsa sunabilir daha 8.gündeyim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.