Şimdi Ara

Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Bu sabah KO ya girmeye calıştığımda account'umun banlı oldugunu yazdı.. Siteye girdiğimde ise banlanma sebebimin

"2006-05-21 17:46:00 type of inqury block10 entered by CS Rep2. Bug Abuse to gain Nation Points."

oLduğunu yazıyor.. 3-4 gün önce kule bugu oLmuştu o esnada nova atmıstım..

Sizden ricam account'umu en kısa sürede açarlarmı.. Açmadıkları taktirde ne kadar blocklu kalır bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim..

Not : KO'ya mesaj yazmam gerekiyorsa bu mesaj konusunda bana yardım ederseniz sevinirim..

• bir defa premium un varmıydı ???
    gerçi varsa bile artık bisi fark etmio senin gold premium un olsun adamlar ban verdikleri anda 5 lvl düşürüyorlar
    premium varsa açılır
    eğer iyi bir ingilizcen varsa sitenin forum bölümü (knightonlineworld.forum gibi bisi olması lasımdı) oraya server kısmında yöneticiler olacak onların hangisi online ise msj yaz gerçi senin yaptığın suç nowa town ban sebebi moderatorlere yaz msj ını geçerli bi sebep goster ne zaman açılabileceğini fln sor tavsiyem sinirli bir sekilde yazmamandır. bir arkadas banını (1 ay) msj yazdı ofkeyle oturdu char 9999 gun ban yedi dikkat et
  • siLver üyelik var çarda.. eğer lvl fln düşürürlerse oynamam daha bu oyunu..
  • kardes deki banimi charimi 3 gun sonra acmazsani premium almayi birakacam oyunu birakacam yaz bi kac gun icinde acarlar
  • zaten açmazlarsa daha oynamam o kadar lvl'i boşunamı yaptık.. O kadar hileci kospcu dururken bizim küçücük bir hatadan dolayı ban yememiz oLmuyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.