Şimdi Ara

Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4s kasıyor 8 de onu söyliyim hem eski hemde çok küçük bir telefon bu zamanda tercih edilecek bir telefon kesinlikle değil. Elite i yaklaşık 3 aydır kullanıyorum güncelleme gelmemiş olması can sıkan bir durum ama onun dışında telefon özelliklerinin hakkını veriyor bana göre batarya daha iyi olabilirdi belki kamerası çok iyi bana göre. Garantilik bir durum olmadı ama söylenene göre telpa sıkıntı yapıyor. Karar senin tabi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telpa ne gibi problemler yaratıyor. Ben bimeksten alıp +5 yıl garantı dusunuyodum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1187

Telpa ne gibi problemler yaratıyor. Ben bimeksten alıp +5 yıl garantı dusunuyodum.

Garantilik bi durum olduğunda seni memnun edecek bir hizmet vermeyebilir her türlü sorunda para talebi gibi ama ben yaşamadım söyleyenlerin yalancısıyım

• realde elite 32 gb 1050 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telpa ne gibi problemler yaratıyor. Ben bimeksten alıp +5 yıl garantı dusunuyodum.

Suan mobilim musait anda sana telpa ornekleri veririm kendinde bir degerlendirirsin.

• quote:

telpa servısınden ornekler...

Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi

• eyvalah bro teşekkür ederim. uğraşmışsın umarım yetkiller görürde neyin ne olduğunuda anlarlar. tekrar sağ ol
  • 4s alınmaz artık
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.