Şimdi Ara

YARDIM. FUJITSU SIEMENS AMILO M7440 laptop sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. bizim FUJITSU SIEMENS AMILO M7440 model laptop var. bilgisayar 1-2 ay kullanıldı sonra bi problem oldu bilgisayar acılmıyor. xp cd sini takıp yuklemeye calsııyorum fakat biraz ilerliyor donup kalıyor. ... inceleniyor diyor sonra roda donuyo. bunu nasıl halledebilirim yardımcı olurmusunuz. eğer basit birşeyse servisle felan uğraşmayayım. teşekkürler

• up
  • yardım edecek kimse yokmu :)
  • bilgisayar yeni bence servise vermelisin çok bilmiyorsan fazla da elleme sonra bahane olmasın bendede fs A1560G var şarj olmadığı sadece fişle çalıştığı için servise verdim fiştede kullanabiliyordum aslında sende servise götür baksınlar hiç uğraşma benim notebook da 3 aylık tı vereli 15 güne yaklaışıyo parça bekliyor dediler bende bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanßul

Merhaba arkadaşlar. bizim FUJITSU SIEMENS AMILO M7440 model laptop var. bilgisayar 1-2 ay kullanıldı sonra bi problem oldu bilgisayar acılmıyor. xp cd sini takıp yuklemeye calsııyorum fakat biraz ilerliyor donup kalıyor. ... inceleniyor diyor sonra roda donuyo. bunu nasıl halledebilirim yardımcı olurmusunuz. eğer basit birşeyse servisle felan uğraşmayayım. teşekkürler

ya nedir bu amilo sorunları bencede servıse ver bazen cok sorun oluyorlar ama duzgun calısanlarıda fena degıl yanı
  • servise verecem artık. bakalım ne kadar oyalıyacaklar bizi
  • Bence servise koşmadan önce recovery cd siyle yeniden yükle windowsu..Senin problem biraz yazılımsal gibi geldi bana...Servise verirsen bekletirler..Windows u yükle,yine açılmazsa götür..

Edit:Pardon sen denemişsin zaten windows yüklemeyi.Bu durumda servise götürmen en mantıklısı.Ama bence olay sata driverından kaynaklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ULYSES -- 27 Nisan 2006; 2:10:15 >
  • BENİM MASA ÜSTÜ BİLGİSAYARINA BENZERŞEY OLMUŞTU.SERVİSE GÖTÜRDÜM HARDDİSK ARIZALI DEDİLER.DEĞİŞTİRDİK VE SORUN ÇÖZÜLDÜ.BELKİDE SENDEDE AYNI SORUN VARDIR.
  • anlattığım şarj sorunundan 17 nisanda servise verdik dün aldım bilgisayarımı çok iyi pili değiştirmişler düzenli bir şekilde aldım geri servise vermedinmi sen hala
  • ne oldu sorun çözülebildimi
  • İşemciyi soğutan fanın önündeki bakır ızgaralara bak bi eğer bi tıkanıklık varsa vede sen bunu bilgisayarın garantisini bozmadan temizleyebiliyorsan halledebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.