Şimdi Ara

Yardım : İphone 4 ü bugün aldım , şu an şarjda ya sonraki adım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu benim ilk iPhone m arkadaşlar , az önce siparişim üzerine geldi , içinden çıkan kılavuzda dediği gibi bilgisayara taktım aleti , iTunes ta bir göz gezdirdikten sonra bişi yüklemeden çıktım , telefonu şarja taktım ve şarj 0 şu an çünkü açılmicak derecede telefon ..

Şimdi sorum şudur ki tecrübeli arkadaşlar bundan sonra beni bilgilendirebilirler mi , Turkcell Hazır kartım var henüz microlaşmamış , şimdi bir TİM e mi gideyim kestirmek için ve aktive etme muhabbeti nasıl oluyor , yanımda iPhone olmak zorunda mı aktive etme sırasında şarja bırakıp şimdi gitsem olur mu ?? ve son olarak aleti Darty den aldım ki orası Vodafone çıkışlı , ama Turkcell olarak kullanıyorum , herhangi bir unlock sorunu olurmu ?? Ve bundan sonra yapmam gerekenler nelerdir , adım adım anlatırsanız sevinirim . Şimdiden herkese çok teşekkürler , yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun aletleri , sorunsuz kullanımlar hepimize inşallah

Not : Jailbreak , 4.0.1. , 4.0.2. hiç anlamam , açıklayıcı olursanız sevinirim

• Hazır kart kullandığına göre kontralı almadın. Hangi Darty'den aldın ve ne kadara aldın söyleyebilirmisin. Bende almayı düşünüyorum. ama kontratsız satan yerler yüksek fiyat söylüyor.
  • Darty - Ataköy AVM Plus - 1649 Bonus Premium 6 taksit peşin fiyata .
  • Ben karşıda oturduğum için buradaki Dartyi arayıp sorayım. Teşekkür ederim. Hayırlı olsun telefonun.
  • teşekkür ederim :)

arkadaşlar yardım edebilirmisiniz , daha itunes dan aktive etmeyi yapamadım :(
  • dostum mikro sim kartını iphone sim yuvasına takacaksın. ondan sonra açıcaksın telefonunu, pin kodunu gireceksin. sonra usb kablo şeklinde bi ana ekran açılacak telefonunda. sonra itunes son versiyon olmalı ama, itunes ile iphone'u usb kablo ile tanıtacaksın. sonra itunes iphone'nu görecek, az bi gram ingilizcen varsa zaten halledersin. 1 2 dk'lık iş
  • ben de acaba aldığınız yerde 32'liklerden de var mıydı diye sorabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bomert

ben de acaba aldığınız yerde 32'liklerden de var mıydı diye sorabilir miyim?

Dün darty 32gb stoklara girdi 25dk sonra dobroski oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeebani -- 29 Eylül 2010; 17:06:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.