Şimdi Ara

[Yardım]Logitech G300s x2 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar logitech g300s gamer mouse aldım 3 temel 6da ekstradan tuşu var ve bu tuşların tamamı programlanabiliyor. Yalnız herhangi bir tuşa çift tıklama(x2) atadığımda masaüstünde tıklamasına rağmen cs:goda tıklamıyor tek bir tık yapıp öyle kalıyor. başka bir macro atadığımda o sıkıntısız çalışıyor ama x2 çalışmıyor. Bu sıkıntıyı yaşayanlar ve çözümü bilenler bir yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• Cs go için araya çok kısa bir süre koyabilirsin belki işe yarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim makro ayarını gecikme ekle 2 milisaniye sıkıntı ortadan kalkar
    resimde gösterdiğim ayarları yaparsan sıkıntı kalmaz
     [Yardım]Logitech G300s x2 Sorunu [Yardım]Logitech G300s x2 Sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: visoge61

Merhaba arkadaşlar logitech g300s gamer mouse aldım 3 temel 6da ekstradan tuşu var ve bu tuşların tamamı programlanabiliyor. Yalnız herhangi bir tuşa çift tıklama(x2) atadığımda masaüstünde tıklamasına rağmen cs:goda tıklamıyor tek bir tık yapıp öyle kalıyor. başka bir macro atadığımda o sıkıntısız çalışıyor ama x2 çalışmıyor. Bu sıkıntıyı yaşayanlar ve çözümü bilenler bir yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Kardeş Benimde aynı mouseden var ama Logitech Gaming Software algılamıyor sendede bu sorun oldumu olduysa nasıl çözdün cevaplarsan sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.