Şimdi Ara

Yardım Lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana hediye bir radyo sinyalli bir adet 4x4 jeeb geldi. Araç epey büyük, pilini şarj ettim fakat arac elimdeyken tekerlekleri dönüyor, yere bıraktığımda ise gitmiyor sadece ışıkları yanıyor. Sorun neden dir acaba? Teşekkür ederim.

• şarjındadndır
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgay007

şarjındadndır

teşekkür ederim arkadaşım ilgin için, yeni geldi 4 saattir sarj ettim ama hala gitmiyor... cekiş gucu yok, arkadan cekişli zaten. ayrıca web camdan cektiğim resimleride ekliyorum, araç hakkında bilgisi olan varsa diye..

Yardım Lütfen..

Yardım Lütfen..

Yardım Lütfen..

• hmm baya büyükmüş
    kullanım kılavuzu filan yok mu kaç saat şarj etmen gerektiğini söyleyen ? bi de şarj aleti yavaş şarj ediyosa 4 saat yetmeyebilir bence gece filan şarja koy öyle dene
  • bu arada üstündeki stadium force yazısından yola çıkarak kyosho tr15'e benzediğini farkettim
    googleda stadium force olarak arayınca o çıkıyoda
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

hmm baya büyükmüş
    kullanım kılavuzu filan yok mu kaç saat şarj etmen gerektiğini söyleyen ? bi de şarj aleti yavaş şarj ediyosa 4 saat yetmeyebilir bence gece filan şarja koy öyle dene

sanırım şarj aletinde sorun var, üstündeki ışık (kırmızı) yanıyor 2 dakika sonra sönüyor, bakıyım olmazsa elektronikciye götürüp elektirik geliyormu kontrol ettiriyim. Kullanma kılavuzu var ingilizcesinide okudum türkcesinide şarjla ilgili bişi yok :) tekrar saol bu arada kardeş
  • aldığım bir oyuncak arabada da buna benzer bir sorun vardı.
    dişliler tam oturmamış olabilir.ben açıp düzeltmiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CmrHun

aldığım bir oyuncak arabada da buna benzer bir sorun vardı.
    dişliler tam oturmamış olabilir.ben açıp düzeltmiştim.

saol... deneyim..
  • Sorunun çözüldümü ?
    merakta bırakma
  • quote:

Orjinalden alıntı: CmrHun

Sorunun çözüldümü ?
    merakta bırakma

yok çözülmedi, bana bir yarışmadan hediye gelmişti, yarın geri göndereceğim kargoyla değiştirecekler.. saolun arkadaşlar ilginiz için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.