Şimdi Ara

YARDIM LÜTFEN legend GÖREVİNDEKİ yulan slipi düşürdüm ama?(KOCA FORUMDA YAPAN BİR KİŞİ YOKMU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • legend görevindeki yulan sliipi düşürdüm ama bunu kime verecegim bilen açıklarsa sevnirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hate_u2 -- 29 Ağustos 2007; 10:53:33 >

• Walla.. Hangi yaratıkdan düşürdün onu solermisin. Görevide General Yong a teslim olarak hatırlıyorum.
  • Yulan slip i sp deki general bilmem neye vericeksin.Ama bence boşa uğraşma.Yulan slip i verdikten sonra crimson a gidip 80+ (lvl ini tam hatırlamıyorum) bi yaratık kesiceksin.Onuda bitirince Tusan ı kes dicek sana.Lord Tusan ı.Lord Tusan ıda kesmek için heralde 80+ olup BD set giymek lazım.O bölüme başlamadım daha ve başlamayıda düşünmüyorum.O görevi yapan birine rastlamadım daha.Sallayın bence.İleride denersiniz.80-90 lvl olunca heralde.
  • silnet valeyde venom clan guard gibi bir yaratıktan düştü köprüden geçince hemen sagda...
    ayrıca sp de kimse almıyor yulan dlipi yav :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hate_u2 -- 29 Ağustos 2007; 17:54:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: akinsapmaz

Yulan slip i sp deki general bilmem neye vericeksin.Ama bence boşa uğraşma.Yulan slip i verdikten sonra crimson a gidip 80+ (lvl ini tam hatırlamıyorum) bi yaratık kesiceksin.Onuda bitirince Tusan ı kes dicek sana.Lord Tusan ı.Lord Tusan ıda kesmek için heralde 80+ olup BD set giymek lazım.O bölüme başlamadım daha ve başlamayıda düşünmüyorum.O görevi yapan birine rastlamadım daha.Sallayın bence.İleride denersiniz.80-90 lvl olunca heralde.

evet ya legend görevlerini yapmak aşırı zor
    ama son görev çok merak ediyorum
  • OK TAMAMDIR Bİ QUEST İTEM DAHA VARMIŞ DEPO YA ATTIGIM TESTİMİNATY GİBİ İŞEY 2SİNİ BİRLİKTE ALIYORMUŞ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.