Şimdi Ara

YARDIM: orijinal 206 jantı!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeş burda paylaş herkes aradığı cevabı alsın
    devlet sırrı haline getirmenin alemi ne yani
    quote:

Orjinalden alıntı: impress

ben buldum sana istersen p.m at yok diye birşey olmaz impress den kaçmaz
  • karım felan yok bu işte biraz heyecan olsun dedim

0212 328 26 96 aydın oto muharrem bey le görüşebilirsiniz. türkiyede 2 tane var şu an diğer ikisi de 2 hafta içinde gelir dedi fransadan. karşıda bir firmada olma ihtimali de yüksek dedi. tane fiyatı servis fiyatı olan 550 ytl dedi bana. isteyen arasın yusufdan aldım numaranızı deyin ben konuştum dün bilgisi var
  • adamlar uçmuş
    2200 etmez o jantlar
  • peugeot un çektiği fiyat bu. ben zaten demiştim yukarıda en az 400 ytldir replika alın diye ama arkadaş ısrarcı davrandı biraz
  • arkadaslar olay bıtmıstır sevıste atrkadasların dedıgı gıbı bende aradım 2200 dıoalar replıkları 900 falan ama ben 750 yede buldum pazarlık yapsan 700 kesın alırım lastıklerı de ordan alırsan bayagı ıner yanı sakın almayın [simage]2200[/simage] [simage][/simage]veecegıne aracını sat yenı orjınal jantlısından al degılmı yanı
  • ben dedim size zaten dünya para onlar diye
  • abı bakın pahalı servıste 2250 ama ben 4 unu sıze 700 e buldum hemde sıfır tamammaı
  • tak o zaman güzel kardeşim konuyu açan sensin bedava işte
  • ya bırader 15 oldu edrneden corluya pejo sefvısıne gıdıom adamlar anlamıo sesın kaynagını bulamadılar ve sonunda benı usta yaptılar ses konsuunda ben kaynagını buldum adamlara soyledım sımdılık hallettıler sanırım yolda bagajdan ses duymadım cok ruzgar vardı sanırım onunda etkısı var ama ses eskısı gıbı yok ru<zgarsız bır gunde tam bellı olcak am amemnunun oldu saanırım en azından ses olsada cok az olur dıye dusunuom arkadaslar corlu edrne otoban dan gıtttıım ya bu arac ucuo yanı yandan bır tır gecse araba ruzgarın etkısyıle tırın altına gırcek ya yu yanı bu kadar olmaz 5 vıtese tajkkamadım taksam bu mesajı yazamazduım herhalde ruzgar da araba gıtmıo cok savruluo ve ıcerdekı muzuık sesı nden cok ruzgar sesı gırıo aracqa bu kadar da olmaz y agelırken on cam cıkcak sandım neyse sız sımdı yıne kızarsınız begenmıon aracı dıye ama arkadaslar boyle yanı gfercewk bunlar benım 206 kotuleme nıyetım yok arac guzel goruntu super ama yok ya ben memnun degılım satıcam en yakın surede servıstekılerr ban atesekkur ettıler bende bayagı laf soktum bı sey dıyemedıler
    seve seve yaptılar adımı herkes bılıo se4rvıste tanımadıgım adam kalmadı sayelerınde neyse 206 ıyı ama opeş astra ısıklarda sıldı supurdu benı ınanaın hem opelde 4 kısı vardı bende ıse sedece 1 kısı yanı ben kalkıs tada 2. 3. vıtestede adam yetısemedım opel alıcam tum pejolar gelsın bekklıom o zamna ama ruzgarlı bır zamanda otobanda olurmu uahah 206 100 gecemez yada ben onun yanından120 ıl egecsem ınanın benım ruzgarımın etkısıyle y ayoldan cıkar yada bı aracın altına gırerr abarttıgımı dusunuonuz am ayalanmı dogruyu soyleyın yanı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.