Şimdi Ara

YARDIM!! ! Sahibinden Aldığım Ürün Elime Ulaşmadı ama Para Satıcıya Aktarıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sahibinden.com üzerinden UCUZKİLER adlı bir satıcıdan ürün aldım. Ürün elime ulaşmadı. Ödemeyi durdurma talep ettim. Fakat para satıcıya aktarıldı. Ne satıcı ne de sahibinden mesajlarıma cevap veriyor... Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahaak -- 23 Ağustos 2018; 15:42:28 >

• bankaya ödeme itirazında bulunun kredi kartıyla ödediyseniz
  • Harcama itirazı yapacan
  • Satıcı Ankaralı dimi ?
  • gg deki de aynı sanırım.

https://www.sikayetvar.com/ucuzkiler-gittigidiyor

sahibinden ve gg gram sorumluluk almıyor ama bunları şikayet edecek biyer olması lazım. aracıyım ayağına çıkıyorlar işin içinden.
  • Bayram olduğu için ulaşmamış olabilir belki kargodadır.
  • Berbat bir mağaza. Adam bana hakaretler ve küfürler etti. Gittigisiyor okumasına rağmen birşey yapmadı. Aldığın ürünün hayrını görme diye mesajlar gönderdi. (Eksik parça gönderdi ve bana yalancısın diyerek başladı mevzu) ucuzkiler"den alışveriş yapacaklara duyurulur.
  • Bu hesaba 4. gün para aktarma olayı yasal değil. Sonuçta 14 gün içinde iade hakkımız var. Sıfır ürünlerde paralar hesaplarına 14 gün sonra geçmeli ve bizlerinde 14 günlük iade hakkımız olmalı. Cimere yazarsak illaki terbiye ederler bu gittigidiyor u.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 23 Ağustos 2018; 19:3:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.