Şimdi Ara

yardım telefon çekmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5800 ım arada bir cekmemeye basladı arama geldiğinde çalmıyor daha sonra kim aramış msj ulaşıyo
    arkadaşlar ne diyosunuz önerileriniz var mı? yoksa direk servisemi göndereyim?

• cfw mi yükledin naptın durduk yere mi oldu ?

hard format at.
  • baz istasyonuna uzak bire yerdesindir yada ev içersinde bile bazı noktalarda azalma oluyo kendimden biliyorum kapıda full içeri odama giriyorum 2 diş çekiyo
    en uzak ihtimalde bulunduğun bölgedeki baz istasyonu çok kullanılıyodur yada şuan tamirdedir bunlar olabilir telefon kaynaklı olduğunu sanmıyorum.
  • hayır cwf yüklemedim.bu sorun bi hafta 10 gündür var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_canary
    hayır cwf yüklemedim.bu sorun bi hafta 10 gündür var.

değişik yerlerde aynı sorun oluyormu yada başka hat takınca sorunun kaynağıni bulki yardımcı olalım
  • Kardeşler bendede aynı sorun var,nokia e60,fakat olay donanimsal.yeni başladı,ve hat görünüyor,arama yapınca hat bi anda gidiyor,bağlantı hatası veriyor.millet niye aramıyo beni diyordum resmen.başka hatlardada aynı sorun oluyor.Firmware yeniden yükledim sorun aynı.

içini açtım,anten bacakları temas ediyor,sorun yok.acaba düşme vs sebebiyle biyere soğuk lehim mi yapmak lazım?
  • donanımsal olduğundan eminsen garantiye götür hiç uğraşma
  • Direk garantiye götür bence benim eski telefonumun garantisi bitmişti aynı sorunlar oluyordu perte çıktı telefon donanımsal büyük ihtimalle..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.