Şimdi Ara

Yardım ve Tavsiye edermisiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAMUN AELYKÜM beni daha önceden tanıyorsunuzdur lg p 350 için video inceleme yapmıştım.(uzun süre forumdan uzak kaldım kusura bakmayın)

Kız arkadaşım sürekli olarak okulda film ve dizi izlemek için leptop getiriyor(hasta arkadaş ne yapayım).Bende dedim bari ona fazla yük olmasın diye bir tablet pc alayım dedim(bayram paralarım gidecek ).Şimdi aradığımız özellikler kesinlikle oyunlarda süper olucak(ikimizde oyun oynamayı çok seviyoruz.).Dizimag sitesinden kesinlikle dizi izliyebilkecek bir tablet arıyoruz.Son olarak usb modem desteklemesi gerekiyor.Daha usb modem almadım aldığım tablete uyumlu bir usb modem almayı planlıyorum.Aklımızda 5 adet model var.Tabiki farklı modelleride alabilirim.Sizden ricam param boşuna gitmeyecek bir tablet istiyorum.

Dark evo r 8010 :Dark evo r8010

Pirhananın modelleri

dark evo t7000

Bunlar nnasıldır acaba ? Benim aklıma pirhana yatıyor.Ama farklı marka ve modelleride değerlendirebilirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emodog -- 21 Ekim 2012; 9:09:35 >

• Konu güncel

Kimse yardımcı olmucakmı yahu ? konuyu açtığımdan beri sürekli f5 yapıyorum hep hayal kırıklığı.Neyse bugün pazar öğleden sonra yazanlar olur herhalde.
  • Eger garanti problemin yoksa Ramos w30 u bekle derim. Piranha falan girme hiç alacaksan onlarda darkevoyu sec. Ainol markalarda bakabilirsin.

Şunlarıda göz ardı etme

hdd kapasitesi en az 16gb olsun
    eger oyun film icin alıyorsan 9.7" yada 10.01" olsun.
  • taşınabilirlik açısından 7 inc düşünüyorum. Malum motorcu adamım motorun alabileceği şeyler belli.Kafama takılan şeyler var ıps ekran diye bir şey varmış ne dir bu ? olsa nne olur olmasa ne olur.Pirhana bulaşmayın demişsiniz pirhana navigasyon kullanıyorum(pirhana diablo motosiklet navigasyonu) hayet memnunum o yüzden biraz pirhanaya yakınım hem garantiside mevcut.peki Darkevo modellerinden hangisini tercih etmeliyim.Bu arada ürünü tekmarshop,bşmeks,teknosa,vatan bilgisayar,hepsiburada gibi yerlerden alabilirim(izmir içi).
  • arkadışım dark evopad piranha vb ainol'un yanında hikaye şu modele bakabilirsin açamicağı oyun yok

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=10151978
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'GodFather'

arkadışım dark evopad piranha vb ainol'un yanında hikaye şu modele bakabilirsin açamicağı oyun yok

peki bu ürün 3 g modem destekliyormu acaba ? birde bu site güvenilirmidir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emodog35

quote:

Orijinalden alıntı: 'GodFather'

arkadışım dark evopad piranha vb ainol'un yanında hikaye şu modele bakabilirsin açamicağı oyun yok

peki bu ürün 3 g modem destekliyormu acaba ? birde bu site güvenilirmidir acaba ?

3g desteği var

Siteye gelince müşteri memnuniyetinde türkiye 1. si

• Dark evopad r9720 ye göz at konusu mevcut ordan özelliklerinide görürsün.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sevdam

Dark evopad r9720 ye göz at konusu mevcut ordan özelliklerinide görürsün.....

fiyatı bizi aşıyor ayırabileceğim miktar 350 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.