Şimdi Ara

Yazıklar Olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rallyman61

quote:

Orijinalden alıntı: tahassür

Hayır ölmedi. Hastanede kendine geldi ama konuşamıyordu. Şuuru da kapalıydı. İnsana vurur gibi vurmamışlar ki...

Biz şampiyon olmuşsuz trabzonsporlu elin itleri yaşça büyük birde gelip bize dalıcak ve o adama insana vuruyomuş gibi vurucaz öyle mi. Yemin ederim o vuranları görsem alınlarından öperim bende olsam öldürene kadar döverdim o iti. Ha yanlış anlaşılmasın trabzonspora saygım var ama çekememezliliğe hayatta saygım yok.

Bu çekememezlik değil de mi
  • 61 olması illa trabzonsporu tutacağım demek değil dimi
  • Ankarada durum farklı değil. Babam işten geliyordu. Arabayla gelirken fenerliler kovalamış. Hani tuttuğumuz takım da belli değil arabada plakada bir şey vs. Yazmıyor. Zırvanası çıkıyor. Düdük çaldığında silah sesleri duydum 10 dk sonra ambulans geldi..
  • İyi yapmış çocuklar
  • futbol için kavga çok saçma bize ne yararı var tuttugun takımın
    iş olayında haklısın madem yetişemiyorsun o zaman takviye adam alacaksın
    yalnız benim en ağırıma giden şu taşeron firmaları musallat ettilerya milletin başına mesela bi güvenlik görevlisi adam zaten 3 kuruş maaş alıyor ve bu şerefsizler adamın mesaisinden etinden sütünden her türlü faydalanıyor buna bir an önce çözüm bulunmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brunhild -- 23 Mayıs 2011; 13:36:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.