Şimdi Ara

Yeni araba alacagim, ama kararsizim? Yardim lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben bir orta siniftan araba almayi düsünüyorum. Ford Mondeomu alsam (1998 Model) yoksam Audi A4mü (2001 Model)? Audi daha yeni ama pahalida, Ford ise görünüsü hosuma gitti. Opel Vectra, VW PASSAT, Merconun C-Sinifi veya BMWnin 3-serisi bunlari düsünmedim fazla...Ama Mondi len a4ü kestirdim kafama, sizce hangisi uygun bana? Unutmadan: Araba komforlu olsun, cekimi iyi olsun ve en azidnan biraz ekstralari olsun...Neyse ben cok anlamiyorum bu islerden, yardimci olursaniz sevinirim..iyi geceler...

Audi A4Ford Mondeo Yorumlariniz icin simdiden tsk ederim...ama su ikisi arasinda hangisini tercih edeyim. Cokda para vermek istemiyorum, ama arabada yani gene birseyler olsun..cekim felan iyi olsun sonra kalite vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muri90 -- 26 Ocak 2007; 23:45:20 >

• Skoda Octavia elegance ye bakmanı tavsiye ederim araç fulldür ve yol tutuşu mükemmeldir. Ya da A4 ama A4 alacağın para ile 2003 octavia alırsın aynı donanımda nede olsa parçalarının çoğu aynı
  • Evet Octaviada güzel araba, haklisin. Ama ben Audiyi cok seviyorum ve onu almak istedim ama Fordun Mondeosuda görünüsden cok hosuma gitti. Bana bu ikisi arasinda konfor/motor/güvenlik/deger (kaybi) vs. yazabilirmisiniz. Resimleri ilk mesajimin linklerinde var..
  • bende bu dönemde böyle bişi bakıyorum 2001 a4 ne istiyorlar ki ona göre yorum yapalım
  • a4 te 1.6 motor secenegi mevcut... mondeo da 1.6 motor yoktur...tüm motorlar 2.0 litre hacminde ..donanımlı olsun istersen mondeo nun ghia seçenegini tercih etmeni öneririm...parça fiyatı olarak da ford daha uygundur...çekim demişsin sanırım çekişi kastettin..çekişin iyi olması tork la alakalı bir durum..incelemedim ama ford ghia düz vites seceneginin tork unun yuksek oldugunu duymuştum...2.0 150 bg duratec motoru var...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.