Şimdi Ara

Yeni Araç aldım Lpg var işli değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar yeni araç aldım yalnız lpg'si ruhsata işli değil proje falan gerekiyormuş sanırım onu nerde çizdiririm bi arkadaş lpg'yi ruhsata işletmekle ilgili çok güzel bi konu açmış okudum onu ama lpg'nin projesini nerden çizdirebiliceğimi bulamadım montaj yaıldığı yer deniyor ama nerde montajı yapılmış falan hiç bir bilgim yok bu konuda bana yardımcı olabilicek birisi varsa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DissoLute

ARkadaşlar yeni araç aldım yalnız lpg'si ruhsata işli değil proje falan gerekiyormuş sanırım onu nerde çizdiririm bi arkadaş lpg'yi ruhsata işletmekle ilgili çok güzel bi konu açmış okudum onu ama lpg'nin projesini nerden çizdirebiliceğimi bulamadım montaj yaıldığı yer deniyor ama nerde montajı yapılmış falan hiç bir bilgim yok bu konuda bana yardımcı olabilicek birisi varsa çok sevinirim.

aracınızın üzerindeki lpg kitinin hangisi olduğunu biliyorsanız gerisi kolay o kitin yetkili servisi size bu konuda mutlaka yardımcı olacaktır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DissoLute

ARkadaşlar yeni araç aldım yalnız lpg'si ruhsata işli değil proje falan gerekiyormuş sanırım onu nerde çizdiririm bi arkadaş lpg'yi ruhsata işletmekle ilgili çok güzel bi konu açmış okudum onu ama lpg'nin projesini nerden çizdirebiliceğimi bulamadım montaj yaıldığı yer deniyor ama nerde montajı yapılmış falan hiç bir bilgim yok bu konuda bana yardımcı olabilicek birisi varsa çok sevinirim.

araçta takılı olan lpg kitinin markasına bakın o markanın bulunduğunuz yerdeki servisine gidin ve lpg yi işletmek için proje isteyin size belli bir ücret karşılığında proje ve fatura düzenleyeceklerdir, bu şekilde artık lpg montajını ilk defa siz yaptırmışsınız gb olacaksınız geri kalan kısmı '' lpg'yi ruhsata işletmekle ilgili çok güzel bi konu''da ayrıntılı olarak açıklanmış :)) kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.