Şimdi Ara

Yeni Bilgisayar alıcam yardım istiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendime bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum yaklaşık 1500 ytl değerinde.Yardımlarınızı bekliyorum 4 çekirdek işlemci olmasını istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?

• Quad Core fiyatlarından haberin varmı senin 633 $ + KDV
  • Kardeş o paraya işlemciyi alabilirsin ancak
    http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=1191
  • Ya fiyatlar düşecek diye bi duyum aldım yanlış mı duymuşum
  • Amd den müthiş bi atak intelden de bu ataktan sonra müthiş bi indirim bekliyoruz
  • abi serkanss nin dediği gibi anca işlemciyi alabilirsin ayrıca sen bırak 4 çekirdeği ne o öyle kabak çekirdeği gibi hergün bi tane daha artıyo
  • Geçen gün bizim bi arkadaşta 1500 makina alıyorum 4 çekirdekli lcd monitorlü falan dedi. bende 4 çekirdek işlemci 900 ytl nasıl oluyo bu iş dedim. Meğer bilgisayarcı Core 2 duo yazmış ama adama 4 çekirdek demiş. oda elinde kağıtla dolaşıyo
  • Dört çekirdekli işlemciyi hangi amaçla kullanma planları yapıyorsun boşversene

al bire duo 2 şekline bak

arkadaşın dediği doğru o parayla anca işlemcinin kendisini alırsın. kolay gelsin

intel p4 3,2 GHz işlemci
    kral valla

ama şimdi daha iyileri var

ama çok çekirdek seviyorum diyorsan. bırak dördü de bari iki çekirdeklisini al. kolay gelsin
  • P4 3.0 da güzel
  • haklısın BeısNowõmenT sana katılıyorum.

p 4 serisi gerçekten iyi.
  • arkadaslar su anda 299 dolara avrupada 4 cekırdeklı ıslemcıler satılıo 1500 ytl ye gusel bı makına cıkar az bekle arkadasım fıyatlar cok dusecek 22 temmuzu bence bekle
  • Ya bende 22 Temmuzu bekliyorum. Ama indirim olmazsa ne yapacaz.
  • Q6700 yada (yüksek bir modelini al)
    DQ6 yada ASUS P5W DH ANAKART
    DX10 desdekli bir kart
    2*1GB DDR2 800MHZ RAM
    ASUS TA seriden bir kasa
    740N LCD SAMSUNG tan
    ps/2 klavye + mouse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.