Şimdi Ara

Yeni kasa C4 aldim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun, aracınız çok güzel görünüyor. Allah nazardan saklasın inşallah.
  • Fransız

Şaka şaka. Düz vitesliler arasında karşılaştırma yapacak olursak C segmentinin şu anda en alınası aracıdır bence.

edit: hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 14 Eylül 2011; 0:32:15 >
  • hocam hayırlı olsun c4 güzel araç cidden allah kaza bela vermesin
  • hayırlı uğurlu olsun
    sorması ayıp kaça aldınız ?
  • Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun hocam.Çok sevdiğim bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxjokerxxx -- 14 Eylül 2011; 0:44:28 >
  • Hayırlı olsun c segmentinde en alınası aracı almışsınız.İlk çıktığından beri gözüm var arabada ne yalan söyleyimAracınız çok güzel gözüküyor ama ön amblem karartma bence biraz basit göstermiş.Zaten amblemin etrafında yeterince siyahlik var ama yinede siz bilirsiniz.Güle güle ve kazasız belasız binin inşallah.
  • 2012 senesinde almak istedigim arac.. fakat su an 50 bin TL pek gercekci gozukmuyor, biraz daha para kazanamam lazim...

gule gule kullanin.
  • hayırlı olsun
    güzel araç, çok fazla incelemedim ama sanki citröen yeni kasalarında kalitesini bir hayli yükseltti.c3 ve c4 te bunu görüyorum.
    ama fiyatlar gerçekten almış başını gitmiş.
    dolar euro arttı diye firmaların bu kadar zam yapması anlamıyorum.döviz artsa da daha önceki dönemlerde bu hızlı artışlar yoktu.sanırım otomobil firmaları 2-3 yıldır zam yapmamalarının acısını çıkarıyor.
  • gerçekten çok km yapıyormuşsunuz hayırlı olsun aracınız güzel araç.
  • Hayırlı olsun.Güzel araç benimde dikkatimi çekiyor bu aralar.Para olsada alsak
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah.
  • Hayırlı olsun allah içinize sindirsin...Sana tavsiyem Tavan kaplama ve Far karartma güzel olmuş.Ama Logo karartma Bence Hiç hoş durmamış bence eski haline çevir...
  • Aracın kimliğini saklamayın bence logo çok estetik duruyor
  • Çok güzel bir araç, güle güle kullanın, kazasız belasız.
  • Bu kadar masraf yapacağına cam tavanlı sipariş edeydin, en azından bir özelliği olurdu.

Folyo falan çok apaçi işi. Logo karartma daha da beter durmuş. En azından zenonlar çakma olmasın da, durumu kurtarırsın. Güle güle kullan.
  • Hayırlı olsun güzel tercih.
  • Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin..
  • Hayırlı olsun. Kendi sınıfı içerisinde oldukça güzel ve iddialı bir aracı satın almışsınız. Keyifle kullanın. Kullandıkça deneyimlerinizi paylaşırsınız.

Bu arada, belirtmek isterim ki; beyaz renk bu araca çok yakışıyor :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.