Şimdi Ara

YENI PATCHIN REZZILIKLERI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • asalara zaten fazla avatntaj verilmişiti önceki oyunda millet bıkıştş yaw asaslardan ii oldu
  • OYUNUN (+) LARI
    oyunun olmumsuz yönlerinden bassettik hep bide olumlu yönlerinden bahsedelim biraz da ama
    1.xp görevleri(sayesinde 51 lwl den 55 lwl oldu)
    2.item görevleri
    3.ezik cz si(çok pis np kasıyom)
    4.yeni canvarlar kasma avantajları
    5.eslant ın 60 lwl çıkmış olması(ama bende gidemiyom)
    6.yeni item lerin çıkmış olması

öğrek:(daha dün bi adam ın elinde daha önce hiç görmediğim bi kalkan gördüm herhalde boss dan çıkıyodur)

her kez olumsuz yönlerini saydı yeni patch in bende olumlu yönlerini sayıyım dewdim
  • ee ya dupeyi bilmeyenler nabıcak en fazla +8 kaldı adamlar +8+ kopyalar +9 +9 kopyalar +10 ... gider sonrada zırıyonuz 2.5k damage yedim diye
  • bence oyun daha iyi oldu fire drakeden sonra ta<dını çıkarın braz oyunun yaw
  • walla asaslara iyi oldu beyler.....minor kalkınca hiç kızmayın...cz de eskiden kastığınız np lere sayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: okies

quote:

Orjinalden alıntı: DragonClaw

Gercekten bende fire drakeden sonra oyuna ısınmaya basladım.KE zamanında hıc kımse estlanta ugramazdı sımdı estlant adam kaynıo.Bıde reverse bence cok guzel oldu.Ve sonuncusu oyunda nerdeyse bug kalmadı.YASasın FD

Yaşasından önceki cümleni hayretle okudum..

+1 nasıl bug kalmadı bug kaynıyo hele skill bar öldürecek beni
  • arkideşler ben kaç gündür kesik kesik de olsa oyuna girip bi güzel oynuordum
    ne olduysa bugün oldu
    BUGÜN SABAHTAN Bİ SÜRÜ GÖREV ALMIŞTIM
    ONLARI BİTİRMEK İÇİN SABIRSIZLANIODUM Kİ DİSCONECT OLMAMLA BAŞLADI HERŞEY...

OYUNU YENİDEN YÜKLEMEK ZORUNDA KALDIM PATCH LERİ 1454-1455 ZİPLERİ NEYSE TAM KURDUM DERKEN ŞİNDİ AÇMAYA ÇALIŞIORUM
    LUNCHERDAN AÇMAM GEREKTİĞİNİ SÖLÜO AMA BEN ZATEN LUNCHER DAN BAĞLANMAYA ÇALIŞIORUM
    NE YAPMAM LAZIM ??
  • Bakın oyun iyi oldu kötü oldu tartışması herkese göre değişir.

Ancak oyun tam test edilmeden eksikleri giderilmeden buglar azalacağına artarak devam etti.
    Oyun kimine göre iyidir kimine kötü bu renk ve zevk meselesidir. ancak problemlerin artarak devam etmesi oyun için iyi oldu daha iyi denmesine engel teşkil edecek bir durumdur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AcHeRoN

hepsini geçtim skill barın kaydedilmemesi delirtiyor beni. her relog da skill bar diz baştan off

Bu problem son petchle halledildi
  • quote:

Orjinalden alıntı: vethakan

beyler ıcınızde japko oynuyan olmadıgı ıcın su ankı durumu anlamıyor sıze olayı sole acıklayayım eskıden shard sadece dm dan duserdı ya sım apostle of flames doom soldıer dm...... eskıden ımpact 300-400m sımdı 30m alıyorsun neden cunku ıtem artı bır cok yaratıktan dusuyor yanı amac ıtem droplarını olabıldıgınce arttırmak pekı bundakı amac ne artık ınsanlar +8 yaptım aman dursun demeyecek +21 e kadar zorlayacak sadece iyi i,temı olanlar yasayacak yanı amac oyundakı ıtemları bollastırıp oyunu tam bır pk halıne getırmek ıkıncısı power up storeden oyunda bulunmayan ıtemlar satacaklar nedenmı cunku oyundakı droplardan farklı olan bu ıtemlar daha farklı bonuslara sahıp olacagı ıcın onlara sahıp olanlar daha guclu olacak yanı benım aylar once yırtındıgım sey nıhayet oluyor bakın japkoda durum cok guzel 30 lvl adamda bıle ib var demıstım ve nıhayet sımdı durum bu hale geldı ha unutmadan merak etmeyın bunlar ıyı gunlewrınız yakında ıtem fıyatları dıp yapacak dip olekı +7 mıragelerı 20-30m cooook rahat alacaksınız ne zamanmı power up storeden ıtem satılmaya baslandıgında ha oyunu bırakanlkara gule gule ama bence bu oyun nıhayet adam oıldu paranın hukmu nıhayet bıttı

sana da aynen katılıyorum...

Güzel olan,adam hangi lvl de ise o lvl e göre en ii silah hangisini kullanabiliyor ise kullanabilmeli bence ne diye kasıyoruz biz deli gibi daha ii itemleri kullanabilmek ve daha güçlü olabilmek için degil mi ... mesela cok güçlü bir itemi kullanabilicegimiz bir lvl e ulaşmışız ama ne o cok pahalı diye anca hayal edebiliyoruz bu yanlış bence...

• quote:

Orjinalden alıntı: babali

beyler bence bu patch ile KO nun .... cikti. herkeste +8 item gibi gözüken revese var. herkeste shell var ve CZ tam bi sacma bi yer olmus. Minora basiyom 20 sn sonra minor yapiyor yada minora basarkan skillere basamiyom buda assasinlerin cko dezavantaj oldu yerdir. bu yüzden oynu biraktim . dün aksam gittim aldim 10 tane bus bastim shell +7 leri sonra gittim +1 reverse mirageleri de bastim teki +2 oldu ama salla gittim onuda bastim ve yaktim. simdi biraz sikintiliyim ama gecer. nefsim beni warriora zorluyor ama nefsimi yenmem gerek
    size iyi oyunlar

minnor combo nun kaldırılması dez avantaj oldu diyosun lakin bu bug ile avantajlı olan roguelerdi adam tam yattı diyosun arkasında 1920 healci varmış gibi heal basıyo büyük bir adaletsizlik kalkmış oldu birebirde nerdeyse kesilmeyen rogueler artık bu kadar kolay adam alamıyacaklar

Cok yazdım ama içimde kalmasın bunlar

• wolflede glicht oluyor yeni pachtte
  • Oyunun ** yaw
  • begenmiyorsan oynama bye
  • arkadaşlar minor kalktı diyonuz ama ben bugün minor çok kullandım
  • minorun geç gelmesi cz de minor combo yapmamam için bence ii olmuş asaslara ölüüüm ama human olanlarına
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.