Şimdi Ara

Yeni PC'de İnternet Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi forumlar. 1 ay önce bir pc topladım. Özellikleri önemli mi bilmiyorum ama yazayım şimdiden.
    İşlemci:4690k
    Ekran kartı:gtx960
    ram:Kingston HyperX Fury Black 16GB(8x2)
    anakart: asus z97

internete wi-fi üzerinden bağlanıyorum. eski bilgisayarımda bağlantı adına hiçbir problemim bulunmazken yeni bilgisayarda çok sıkıntı çekiyorum. Kardeşim ethernetle bağlı ve o da hiç bir sorun yaşamıyor.Çoğu zaman sitelere bağlanmıyor, online oyunlara giriş yapamıyorum. sitelere girebildikten 5 dakika sonra yine bağlantı problemi oluşuyor. Kısaca internet erişimim her zaman var ancak bağlantı sürekli kopuk. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarCross -- 7 Eylül 2015; 2:03:58 >

• benimde oyle olmuştu ben ağı unuttum yeniden bağlandım virüs programına evdiye tanittim windowsada aynı şekilde ardından düzeldi seninde sorunun bundan olabilirmi
    ek olarak dnsni bi kontrol et anti virüsünü devredişi birak dene buyuk ihtimalle bunlardan kaynaklanıyodur
  • So Random kullanıcısına yanıt
    Düzeldi gibi teşekkürler.
  • Ne yaptınız da düzeldi?
    Yaptığınız ışlemleri yazarsanız, aynı sorunla karşılaşan arkadaşa yardım etmiş olursunuz.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağı unuttum yeniden bağlandım virüs programına evdiye tanittim windowsada aynı şekilde ardından düzeldi
  • Sorun devam ediyorsa, Aygıt Yöneticisi'nden wifi kartı seçilip özelliklere girip Güç Yönetimi'ndeki tik kaldırılmalı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarCross

Düzeldi gibi teşekkürler.

aslında cözüm cok basit bi nevi kapat aç yapıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.