Şimdi Ara

Yeni Plaka (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
12.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: desiya

quote:

Orijinalden alıntı: soldier_of_fortune
    tescil işlemini,ikamet ettiğiniz yerde yaptıracaksınız.istanbul'da başvurup,06 plala alamazsınız.

Alınabilir. Ornekleri mevcut.

Konuyu açan arkadaş sıfır araç alırken ikamet ettiğim adresin mi plakasını alacağım yoksa aracı aldığım yerin mi plakasını alacağım diye sormuş. Cevap verdiğiniz arkadaş ikamet ettiğiniz yer verecek demiş. Siz alınabiliyor örnekleri var demişsiniz ve ben bunun üzerine üstteki cevabı yazmışım. Benim mesajımın neresi yanlış geldi ki? Sadece ikamet adresine göre plaka verildiği açıklamak istedim. Sonuç olarak sıfır araç aldığınızda büyük ihtimalle vekalet verirsiniz ve aracı plakası ve ruhsatı hazır halde alırsınız genellikle. Dolayısıyla emniyette arkadaşınızın yakınının olmasına gerek yok aracı aldığı galeri o işi halletmiştir. Yani aldığın yer önemli değil ikametin neresi o önemli...

• Arkadaşlar benim sorum ise işim gereği geçici görev için Çorlu'da yaşıyorum ikametimde burada kayıtlı. Fakat işimiz 6 ay sonra bitecek yine İstanbul'a döneceğiz. Haftaya sıfır araç alıyoruz ve ikametimiz Çorlu'da olduğu için 59 plaka çıkartmak zorunlumu ? Halbuki ben plakam 34 olsun istiyorum. aydınlatabilirseniz sevinirim.
  • arkadaşlar benim sorum çok basit umarım bilen bi arkadaş cevaplayabilir. Ben istanbuldan 0 km araç aldım ve ikametim de istanbul olduğu için plakam 34. fakat işim gereği başka bir ile tayin oldum.ikametimi henüz aldırmadım.ben aracımın 34 kalmasını istiyorum,ikametimi aldırsam plakam değişmek zorunda mı?
  • Önemli olan ikamet adresiniz,nereye kayıtlı iseniz ordan plaka alıyorsunuz.Eğer özel plaka almak isterseniz bu işi yapan acentelere 50TL vb... paralar vererek istediğiniz seriden plaka almanız mümkün olabiliyor (ben böyle aldım)...
  • bir abimiz manisa salihlili. ikametgahıda oraya kayıtlı. izmirden yeni arabasını aldı 35 plaka taktırmak istedi ama alamadı. sonra araya bi torpil koydu 35 plakayı aldı hatta geçenlerde beğenmediği için değiştirdide.... yani olmaz diye bişey yok bu ülkede yeterki siz isteyin
  • plaka alcagin yere gidisun zaten o sana soruo bizimki ole yapmisti bu arada sifir araclarda plaka musteri istegine baglidir hazir gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 17 Ağustos 2010; 4:22:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.