Şimdi Ara

Yeni server kesinlikle salı günü gelor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnm bi arkadaşım humandempster adlı gm ile logostan tanışıordu we kesinlikle salı günü geleceğini söyledi belki çoğunuz şimdi gülüorsunuz ama çarşamba sabağı da bir konu açıcam inkar edenlerin we gülenlere bakıcam girebilcekler mi topice

• Gelirse gelir kardesim niye şimdiden millete artistlik yapıyosunki . Böyle tipler yokmu çok gıcık oluyorum . Sanki bu haveri vermek bi tek sana kaldı .
  • Hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BoZo:.

Hayırlısı olsun.
    bak holyrevial misin nesin eskiden kalma bi hesaplaşmamız wardı onu bu konuya sıçratma seninde işçinde teşekkür etmek geçior sadece gülenler dalga geçenleri çarşamba günü görücem dedim we ayrıca görünüşe bakılırsa bu haberi başka kimse bilmor ya da söylemiyor ii lik yapalım dedik fena mı ettik artist olan sensin
  • Kimse laf sölemeden gülenleri çarşamba görcem diyosun . Gel bana laf söle diyosun

Geliyorsa geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

Kimse laf sölemeden gülenleri çarşamba görcem diyosun . Gel bana laf söle diyosun

Geliyorsa geliyor
    mstf bak bnle dalga geçenleri ya da gülenleri çarşamba günü görücem diorum ne alakası war bana laf söyle dememden bi bağlantı kuramadım herkes der bi takas yaptıında yok şunu demeyin felan bnde bunu dedim anlamıorm ki sizi
    o yazıyı yazmasam sallama haber diyecekler bnde diorum ki tamam desinler sallama haber çarşamba günü göreceksiniz diorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GFB_TrKcesa -- 16 Temmuz 2008; 22:04:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

Kimse laf sölemeden gülenleri çarşamba görcem diyosun . Gel bana laf söle diyosun

Geliyorsa geliyor
    Hesaplaşmaymış umrumdamısın saınıyorsun . Ayrıca bu kişi banlanan DarkLordAssasin in fake üyeliğidir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFB_TrKcesa

mstf bak bnle dalga geçenleri ya da gülenleri çarşamba günü görücem diorum ne alakası war bana laf söyle dememden bi bağlantı kuramadım herkes der bi takas yaptıında yok şunu demeyin felan bnde bunu dedim anlamıorm ki sizi
    o yazıyı yazmasam sallama haber diyecekler bnde diorum ki tamam desinler sallama haber çarşamba günü göreceksiniz diorum

Alıntıları Göster
    Gelmiyor.

Darklordasas.. kim ilk kez duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren

Gelmiyor.

Alıntıları Göster
    holy revial ötmesini ii biliorsun ama boşa ötüorsun bak bn hala burdayım ne oldu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

Gelmiyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: [eReN]

Gelmiyor.

eren kardeş çarşamba sabahı yine bir topic açıcam girersin istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkLordAssassin

holy revial ötmesini ii biliorsun ama boşa ötüorsun bak bn hala burdayım ne oldu ???

Alıntıları Göster
    bakalım gelir inş, ben yine ticket atcam server gelcekmi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyabgu

Hesaplaşmaymış umrumdamısın saınıyorsun . Ayrıca bu kişi banlanan DarkLordAssasin in fake üyeliğidir .

Alıntıları Göster
    bakalım görecez
    k2 bu yapar mı yapar aniden
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

bakalım görecez
    k2 bu yapar mı yapar aniden

Alıntıları Göster
    sansar salvo ve nidderun teşekkürler arkadaşlar bi tek KONUYLA ALAKALI!!! yorumları siz attınız
  • quote:

sansar salvo ve nidderun teşekkürler arkadaşlar bi tek KONUYLA ALAKALI!!! yorumları siz attınız

Alıntıları Göster
    aptal k2 yüzünden birbiribizi kırmayın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Alıntıları Göster
    çarşamba günüde uzaylılar ülkemizi ziyarete gelecekler benim mars ta kanky'M var msn den konusuoz sizin ev müsaitmi diolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Alıntıları Göster
    Server Gelirse Ben Senin Topiğine Girmem Gelmesse Snde Bidaha Bu Forumda Ko Bölümüne Girme
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunodeHierro

Server Gelirse Ben Senin Topiğine Girmem Gelmesse Snde Bidaha Bu Forumda Ko Bölümüne Girme

Alıntıları Göster
    Snn ıq n kaç canım ne akıllısın sen o aklını daha yararlı şeylere kullan cnm
  • quote:

Snn ıq n kaç canım ne akıllısın sen o aklını daha yararlı şeylere kullan cnm

Alıntıları Göster
    gelmez ise seni görücem:D ne bu acele telaş sanki yangından mal mı kacırıyosun kardes biraz sakin olalım:) hakaret amaclı değil sadece dikkat amaclı bir yorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NickimiBirAyu7

gelmez ise seni görücem:D ne bu acele telaş sanki yangından mal mı kacırıyosun kardes biraz sakin olalım:) hakaret amaclı değil sadece dikkat amaclı bir yorum

Alıntıları Göster
    niye sitenin herhangi bir yerinde bu yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NickimiBirAyu7

Alıntıları Göster

Bence gelmeyeceK. Eğer gelirse de rezil olmaya razıyım. Ama adım gibi eminim gelmeyecek. K2 eğer böyle bir karar aldıysa sitede yayınlanır kesin geleceK diye. Eğer sitede yayınlanmadıysa GM de bilemez bunu. GM ler mi ayarlıyor yeni serverın gelmesini.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.