Şimdi Ara

Yeni Server Tigris Ve eXodus Guildi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a herkese , Ramazan-ı Şerifinizide en içten dileklerimle kutluyorum.
    Beni tanıyan bilen bilir , donanım haber forumda olan maceram 2005 te başlamış ve o günden bu güne devam ediyor artık fazla Konulara girip mesaj atmasamda forumu hiçyoktan günde 1-2 kez tarıyorum .
    NeyseLafın özüne inmek gerekirse Ben Yeni serverde char kasıp daha sonra satmayı kaybettigimi kazanmayı seven biriyim şimdiye kadar çogu serverde daha dogurusu Yeni serverde İlk 10'da Char kasıp satmışımdır böylece zararda etmiyorum.
    Bu serverdede Max levele kasıp satmak gibi bir niyetim var , Petra serverinde nedeniyle kasmak kısmet olmadı ama Burda Allahın izniyle elimizden gelenenin en iyisini Yapmaya calışacagız eski gurubumdan sadee 2-3 kişi kaldı gerisini Forumumuzdan toplamak istedim.
    Bana 7/24 Kasacak presini -plusunu eksik etmeyecek arkadaşlar lazım , Sözünde duran arkadaşlar lazım bugün varım diyip , yarın saydamlaşan insanlar olmasın istiyorum :)
    Çünkü bütün planlarımızı buna göre ayarlıyıcaz gelen kişinin sayısı ve Buildi bize ne zaman nereye saldıracagımızı , yapacaklarımızı Gösterecek ..Neyse Kısmetse bize katılırsanız çok memnum olurum .
    Kendinize iyi bakın şimdilik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royalty* -- 15 Ağustos 2010; 21:49:10 >

• Petra daki charımı satabilirsem gelecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpRiTe17

Petra daki charımı satabilirsem gelecem
    Premium -Plus ını eksik etmeyen
  • quote:

aynen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takım_Taklavat

quote:

aynen :D

Alıntıları Göster
    -40 lv da pre plus açan arkadaşların ya çok parası vardır yada kafada bişi vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathWall

-40 lv da pre plus açan arkadaşların ya çok parası vardır yada kafada bişi vardır

30 k sp ne olacak Beginnerda 7500 sp veriyor

7/24 pt oluşturabilirsek bende gelebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZGSRĞL -- 13 Ağustos 2010; 17:32:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZGSRĞL

quote:

Alıntıları Göster
    Premiumu yada Plus'ı olanlar gelsin derken Küçümseme gibi bir niyetim yok , olamazada ama sizde iyi biiyorsunuzki Üst noktaya gelmek istiyorsanız bu oyunda gerekeni yapmak zorundasınız. Premium olmadan kasarsan bir hiçsin demektir , yeni serverde Tüm hızın buna baglıdır.

Hızlı kasmanı saglayan bir diger etkende skillerindir. Evet Beginner premium , Pluss'ın verdigi ticketi karşılayabiliyor belki ama İkisinin arasında Sp bakımında kocaman bir dag var .. Ayrıca Atak defans yüzdeleride farkını gösteriyor. (Şansada önem veriyorsanız hele benim gibi Lucky Yüzdesi maksimum olmalı )
    Neyse Canım arkadaşlarım , kardeşlerim durum bu ben ve 3-4 arkadaşım silkleri şimdiden çekiyoruz , daha önce bir çok serverde yaptıgımızı burdada yapmaya calışıcaz Allahın izniyle ama istiyorumki Hep birlikte olalım .. Gücümüze Güç katalım Diger bir deyişle ..

• quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

Fevzi beginner alan 10 kişinin 9 u magic pop la dress düşürüyo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

Fevzi beginner alan 10 kişinin 9 u magic pop la dress düşürüyo

Benim iki charada düşmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Royalty*

Premiumu yada Plus'ı olanlar gelsin derken Küçümseme gibi bir niyetim yok , olamazada ama sizde iyi biiyorsunuzki Üst noktaya gelmek istiyorsanız bu oyunda gerekeni yapmak zorundasınız. Premium olmadan kasarsan bir hiçsin demektir , yeni serverde Tüm hızın buna baglıdır.

Hızlı kasmanı saglayan bir diger etkende skillerindir. Evet Beginner premium , Pluss'ın verdigi ticketi karşılayabiliyor belki ama İkisinin arasında Sp bakımında kocaman bir dag var .. Ayrıca Atak defans yüzdeleride farkını gösteriyor. (Şansada önem veriyorsanız hele benim gibi Lucky Yüzdesi maksimum olmalı )
    Neyse Canım arkadaşlarım , kardeşlerim durum bu ben ve 3-4 arkadaşım silkleri şimdiden çekiyoruz , daha önce bir çok serverde yaptıgımızı burdada yapmaya calışıcaz Allahın izniyle ama istiyorumki Hep birlikte olalım .. Gücümüze Güç katalım Diger bir deyişle ..

7/24 party yapmayı düşünüyor musunuz ?Düşünüyorsanız yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZGSRĞL

quote:

7/24 party yapmayı düşünüyor musunuz ?Düşünüyorsanız yer var mı?

Alıntıları Göster
    konuya görülen ilgiden serverın pek ilgi çekmeyeceğini çıkardım.

belki yabancılar çoğunluk olur ordada

• quote:

Orijinalden alıntı: Ophiafagus

konuya görülen ilgiden serverın pek ilgi çekmeyeceğini çıkardım.

belki yabancılar çoğunluk olur ordada

Alıntıları Göster
    @CYCLOMOTEUR

Benim kötü bir huyum var sürekli 4' lü Partylerde kasıyorum ama grubun diger üyeleri kesin yapıacaklarmış daha 8'e tamamlamadık gelirsen tabikide yer var.
    2 Gün içinde toplayabildigimizi topluyucazdaha sonra ayrıntılara geçip yapıcaklarımızı görüşürüz hep beraber . Umarım istedigimiz kitleye en kısa zamanda ulaşırız.

• quote:

@CYCLOMOTEUR

Benim kötü bir huyum var sürekli 4' lü Partylerde kasıyorum ama grubun diger üyeleri kesin yapıacaklarmış daha 8'e tamamlamadık gelirsen tabikide yer var.
    2 Gün içinde toplayabildigimizi topluyucazdaha sonra ayrıntılara geçip yapıcaklarımızı görüşürüz hep beraber . Umarım istedigimiz kitleye en kısa zamanda ulaşırız.

Alıntıları Göster
    8 tanede orda mı açsam acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Swarley

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Server açılış tarihini bilen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSoykanxx

Bu salı geliyor diye duyurdular 17 Ağustos'ta .
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    beyLer bn ve 4 arkadaşta başLıyoruz . Direk pLusLarı cekicez herşey hazır guiLd organizasyonu yapaLım iLk hedef 1 hafta 52 + oLmak bizde 2 wizz/bard
    1 warior /cLeric we 1 rogue/cLeric oLucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordofsilkroad

beyLer bn ve 4 arkadaşta başLıyoruz . Direk pLusLarı cekicez herşey hazır guiLd organizasyonu yapaLım iLk hedef 1 hafta 52 + oLmak bizde 2 wizz/bard
    1 warior /cLeric we 1 rogue/cLeric oLucak

Alıntıları Göster
    forumdonanim olarak aynı ptde bulunmasakta aynı guildde bulunalım derim ben.
  • quote:

quote:

_BaHaDıR_
    80lv
    King of Tigris
  • quote:

quote:

quote:

_BaHaDıR_
    80lv
    King of Tigris

Bi git olm ya HoneyBabe olacak nick pm atıp ulaşabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

_BaHaDıR_
    80lv
    King of Tigris

Bi git olm ya HoneyBabe olacak nick pm atıp ulaşabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yanlış anlamayın ama benimde buraya konuyu açmamın nedeni zaten Maximum düzeyde kasan İnsanları toplayıp , İlklere koşan bir guildi yaratmak.
    Gelipde benim konumda bende guild açıyorum isteyen gelsin gibi gereksiz yorumlar yapmayalım lütfen...
    Hemen forumun girişinde Yeni konu Başlat gibi bir buton var ona tıklayıp İstegimizi dile getirebiliyoruz böylece başkasının Konusunuda kirletmemiş oluyoruz yanlışmıyım ?

Neyse biz halen burdyaız Dedigim gibi Serverde bir hedef edinip kasmaya gelicek tüm arkadaşlara aramızda yer var.Niyetim Şu son 2 güne kadar listemizi oluşturmak çünkü süre gerçekten çok kısa...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.