Şimdi Ara

Yeni Sistem 4000TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • doğru konuştuğunuza inanmıyorum. 4 milyarı o kadar gelen yorumlara rağmen hiçe sayarak sistem toplamak isteyen biri nasıl olurda 7 sene eski püskü celeron veya p4 bir işlemcili pc kullanabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 18 Aralık 2009; 1:34:36 >
  • bu arada dostum senin pc almana gerek yokki. herşey elinin altında mevcut. ailen vs avrupadan herşeyi getirmiş zaten. tak onları bir kasaya oldu sana fıstık gibi bir sistem.

arkadaşın açtığı konular

---

Yurtdısından gelen ailemin getirdigi "OCZ GOLD 12 GB (2048X6) DDR3 1600 Mhz" ramleri satıyorum.

Sıfırdır acılmamıs kutusundadır.

Fiyat : 740 TL Ciddi Alıcılarla Pazarlık Her Zaman Vardır.

bilgilendirme ve Fiyat Acısından :http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=4552

İstanbul İçi Elden Teslimat Yapılabilir.

Egerki Toplu Halde Satış Olmazsa Tek Tek Satılabilir.

--

Sıfır EVGA GeFORCE GTX285

İspanyadan Alınmıstır.

Kutusu Acılmamıstır.

Fiyat : 650 TL Pazarlık Takas "YOK"

İstanbul Elden Teslimat Önceliklidir.

Edit : Yarına kadar Rezervedir!

---

SIFIR Sapphire HD4870X2

Ürün İspanyadan Alınmıstır.

Yurtdışı Garantilidir.

Kutusu aldıgım gibi duruyor açılmamıstır.

Fiyat : 600 TL Takas Pazarlık Yok.

İstanbul içi elden teslimat yapılabilir.

---

• harbiden ha..birader ailenin avrupadan getirdikleri yeter sana. sen bu durudma nasıl 7 yıllık sistem kullanıyosun ilginç
  • Monitöre aban kalan parayla hatta tv al.
  • GARİP....
  • quote:

Orijinalden alıntı: eoraptor95

GARİP....

Konuyla alakalı değil ama bende @dgndgn nickli arkadaşımızla 2gb ddr2 rem için anlaştık Kadıköy 'de elden teslim edecekti fakat 3 kez aramama ve 2 pm atıktan sonra bile hiçbir cevap gelmedi. Benim için sorun yok fakat bir pm atsaydın bari satmıyorum diye veya vazgeçtim diye sorun olmazdı ki zaten sorun yok. Durum şu ki artada bi gariplik var ama sizde var sanki...!
  • Harddiski SSD yaparsanız daha verimli olur.
  • Arkadaş ortalıklarda yok
  • Mesajlara bakıyorum da herkeste bı alaycı tavır nedir yanı 3k 4kya sistem toplayabilmekte ne gibi bi garplik var?
    Yurtdısından getırdıgım parcalar kar amacı gudulerek getırdıgım urunlerdi...
    Cok sukur bı eksıgım yok elimize para gectı nasıl degerlendırsem dıe dusundum sistemi degıstırelım dedık..
    6 7 sene once sadece p4 ve celeron makıneler yoktu biraz genıs dusunmek gerek...
    Hayrlısıyla 1 hafta 10 gune kadar topluyorum makıneyı goruslerınızı eksık etmezsınız ınsallah! Garip bi sistem olur belki!!!
  • E madem paran var niye konu açıyorsun? Git en pahalısı hangisiyse ondan al kardeşim, laf yemek istemiyorsan.
  • Hey allam herkeste bi laf sokma çabası, neyin hazımsızlıgını yasıosunuzda gereksız msjlar atılıo ?
    Fikir edinelim dedik, saolsun bazı arkdslr fıkırlerını eksık etmedi bazılarıda mındar dedi saglık olsun...
  • 4000 TL Pahalı Gerek yok... 1800<2000 TL yeter...

CPU : AMD Phenom II 965 X4 (3.4 GHz) 8MB 938p 125W
    Anakart : Asus M4A785TD-V EVO 785G/DDR3 1800 S+V+GL+16X 938p
    Bellek : TEAM Elite 4 GB (2*2) 1333 MHz DDR3 Dual Kit CL9
    GPU: GTX 380 bekleyin...
    HDD: Samsung 1 TB 7200 RPM 32MB SATA2 = SAMSUNG Marka Tavsiye ediyorum...
    DVD Sürücü: LG 22X ± DOUBLE LAYER SATA2 DVD YAZICI SİYAH
    CPU OC: THERMALTAKE THERMALTAKE BIGTYPE 14 PRO INTEL CORE i7 ve AM2 İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU
    Kasa: AEROCOOL VX-9 PRO 700W MidT ATX PERFORMANS KASASI (OCZ 700W GameXstream PSU)
  • Arkadaşalar bende bir sistem toplayacağım ama sizlere danışmak istedim. Yardımcı olursanınız çok seviniri. Yazdığım link deki bilgisayarı nasıl sizce? verilen paraya değermi. Fikirlerinizi merak ettim.

http://www.casper.com.tr/tr/ct-panel/UrunDetay.aspx?intStockNo=877

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fmozeni -- 20 Aralık 2009; 18:48:07 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.