Şimdi Ara

YENİ SİTEDE GÖRMEK İSTEDİKLERİNİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sitenizde olmasada Yeni çıkan hemen hemen herşeyin Fotosu,linki, testleri olmalı bence...
  • sana en etkili yöntemi söyleyeyim;
    millet burda amd64 3200+ venice diye yada 6600GT extreme version nerde bulamıyoruz gibi kırılırken seninde diğer firmalar gibi salak salak beklemek yerine hemen getirirsen herkes senden alır. özellikle çok aranılan şeyleri bol bol al.
  • bence söylediklerinizin hepsi önemli de birde ürünlerin teknik detayları doğru ve detaylı olarak verilmeli yani şu kart 64 mi 128 bit mi diye sorular bırakmamalı kafalarda-sadece bir örnek
    birde her ürünün yanında üreticinin sitesinin linki mutlaka olmalı
  • sürekli güncel fiyatlar ve doğru bilgilendirilme önemli yani sitedeki fiyatlar ile mağaza arasında fiyat farkı olmamalı, bedel önemli tabii piyasadan az biraz ucuza satılması bile ürünü cazip kılar hele ki bulunabilirliği güç bir ürün ise...
  • Kapıda ödeme, kargo şirketi seçimi, ürnün stok durumu ile ilgili doğru bilgi, stokta yoksa var yazmamalı. ayrıca birçok karta taksit siteni büyük ölçüde cazip hale getirecektir diye düşünüyorum.
  • Ürün hakkında ayrıntıların geniş olması önemli. Böyle bir site olursa iyi olur.
  • SÜPER STOKLA VE SAYDIKLARINIZIN HEPSİ OLACAK BU ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ AMA OLMAYAN HİÇ YAPILMAMIŞ BİŞEY ARIYORUM
    DAHADA YARDIM
  • istanbul dışı kapıda ödeme kesinlikle olsun ve kapıda ödeme için 100milyon gibi bir alt limit konulmasın.adam 5milyonluk şey alıp kapıda ödeyebilsin ama kargo parasınıda tabiiki 5milyonluk şey için müşteri versin
  • ürünler hakkinda ayrintili bilgi olsa yeter...
    online aliş veriş sitelerinde en sinir olduğum olay bu.mesela lcd ekran ozelliklerine bakiyorsun.17"lcd,canli renkler falan yaziyor.sonra internetten tekrar o ürünün özelliklerini aramamiz gerekiyor..halbuki oraya teknik özelliklerini yazsalar cok güzel olur...
    birde arama motoru ve karşilaştirma özelliklerinin güzel olmasi güzel olur
    kolay gelsin..
  • Her ürün Elimizin ALtında Ve NormaL Fiyatlardan Az da oLSa Biraz ucuz oLması
  • Açacağın site seri olsun, en sevmediğim şey sayfaların yüklenmesini beklemek. Sade olsun yani her taraftan bir pop-up çıkmasın. Bir de bir ilk yap ve anlaşabilirsen bir kargo firmasıyla bedava kargo yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinPeAcE

istanbul dışı kapıda ödeme kesinlikle olsun ve kapıda ödeme için 100milyon gibi bir alt limit konulmasın.adam 5milyonluk şey alıp kapıda ödeyebilsin ama kargo parasınıda tabiiki 5milyonluk şey için müşteri versin

+1 Kesinlikle katılıyorum

Birde ürünlerin altında mutlaka müşteri yorumları yer almalı ve bu yorumlarla ürünler rütbelendirilmeli
    (örn. ***** )
    **
    *
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.