Şimdi Ara

Yeni Telefon Alacakların Dikkatine

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı sabahlar arkadaşlar. Dün başıma bir olay geldi o konuyu size anlatayım ona göre sizde dikkat ediniz. Dün media markta gittim nişanlıma telefon aldım düşüncem de skype üzerinden rahatca görüşelim ön kamerası olsun falan diye. İnternetten baktım araştırdım Sony xperia sola ön kamerası var görünüyordu. Neyse aldım telefonu eve geldim sim kartı taktım ayarlarını yaptım skype yükledim kendi telefonuma görüntülü çağrı gönderdim kabul ettiğimde baktım ki ön kamera yok. Gidip geri vermek istedim ancak şöyle bir durum varmış sim kartı takılan telefonun değişimi ya da iadesi mümkün değilmiş. Sizlerde bu konuya dikkat edin ve mağdur olmayın.

• internette özelliği yazıpta o özelliği olmayan bir çok telefona rastlıyorum bende..
    bu duruma düşenler var gene. geçmiş olsun ne diyelim
  • xperia u da var ön kamera hocam solada yok zaten farklar da hafıza ve ön kameradr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklınız da olsun reyon görevlisine bile güvenmeyin ürünün kendi sitesinden incelerseniz sıkıntı yaşamazsınız.
  • mavzerturk M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın. Kanunlarda varmış böyle birşey o yüzden bişeyde diyemiyorum. Haklılar sonuçta telefon hırsızlığının önüne geçmek için iyi birşey.
  • Beni yanıltan teknosanın sitesindeki resim oldu. Resmine baktığında sağ üstte kamerrası görünüyor o yüzden özelliklerine bakmadım 699 tl fiyata olduğunu görüncee 499a koşarak gittim zaten :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

aklınız da olsun reyon görevlisine bile güvenmeyin ürünün kendi sitesinden incelerseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Müşteri hizmetleri zaten benim elemanım yanlış bilgi verseydi size biz onların maaşından kesinti yaparak iade işlemini başlatırdık ancak siz internetten bakıp burada gelip açık ürünü almışşsınız diyor.
  • bugra0658 kullanıcısına yanıt
    onlar işin şerefsizliğinde.
    Bir şekilde kıvırırlar. benim önerim pişman olduysanız o telefon için elden satmaya çalışın. Birde işi tüketici mahkemesine taşıyacağınızı belirtin. 30 gün şartsız iade vardır bir ürünü. yoğurdu bile ağzı açık iken iade edebiliyoruz.
  • muratcool kullanıcısına yanıt
    Tüketici mahkemeleri genelde tüketiciler lehinde karar alır ancak bu duruma sim kartı takıldığında iade alınmadığının belirtilmemesi üzerinden giderim de orada çalışanların maaşından kesilir o yüzden peşine düşmüyorum.
  • bugra0658 kullanıcısına yanıt
    ama şu var, o elemanın yanlış telkini sonucu sevmediğiniz bir ürüne para döküyorsunuz. elbet bir cezası olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.