Şimdi Ara

Yeni telefon kisitli butce (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

moto g

Ahahahaha :)) bu takoz telefonu kim tavsiye edecek diye bekliyordum :D

T50 Bugün aldık kız arkadaşıma, moto g gibi takoz, 5 mp arka, vga ön kameralı ve küçük ekranlı, düşük çözünürlüklü telefon ile yan yana şöyle bir düşündüm de gülesim geldi :))

Bu telefon hakkatten 650 civarı fiyatı ile iyi kazık oldu kullanıcılara..

Moto g' nin tek artısı sadece güncelleme, ki T50 En az 2 sene götürecek bir telefon.. T20' yi 3 sene kullandığını varsayarsak kız arkadaşımın :)

Motorola moto g iyi bir telefon bene, ablam htc one s ini satip motorola moto g aldi.

Htc yi 160 euroya satti, 160 euro ya amazon.de den almistim.

Moto g iyi bir telefom bence, hatta on kamerasi 1.2 mp , vga degil sadece arka kamerasi iyi degil.

Ekran saglamlik pil iyi. Hizlida

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimoooooo

quote:

Orijinalden alıntı: Kaya10

quote:

Orijinalden alıntı: geronimoooooo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BllCkr

T50 veya discovery 2 ye bak ama t50 öneririm disco2 den şikayet edenler var

Ayrıca zenfone 5 önerenler olacaktır ama zenfone 5 sgx544mp2 ile oyun konusunda üzebilir

Ne demek istiyorsunuz yani oyun oynanmazmi ?

Kardeş gönül rahatlığı ile zen5 i al işlemcisi iyi tasarımı iyi kamerası iyi batarya 2100 lerde olduğu için idare eder tam bir f/p ürünü o 544sgx mp2 gpu şu anki oyunları rahatlıkla kaldırıyor 720p ekranda kullanıcıya sıkıntı çıkarmaz zenUI arayüzü kaymak gibi alacaksan zen5 tam sana göre aldınmıda bana dua edeceğinden eminim.

Gmd sakın alma şu şarj soketi arızasından sonra kullanıcıyı keriz yerine koyup 40tl almasından sonra millet iyice soğumaya başladı artık iflah olmaz.

Daha yeni baktim fiyati 699 tl
    Bu telefonu hic elime almadim saglamlil olarak nasil ? Kamerasi iyimi? Kuzenim zaten koyde kaliyor en cok...

Ben kendim almicam zaten, kuzenim bana tzlefon acti hangisini alayim dedi.

Kendisi gm discovery 2 gormus arkadasinda hosuma gitmis. Zaten nokia x3 00 kullaniyordu , gordugu seyi begenir tabi. Fazla anladigi yok bende guzel birsey aldirmak istiyorum.

Motorola moto g baktim onun kameraso pek iyi degil onu fark ettim.

Hocam zen5 te pixelmaster diye bir tek oloji var arka kamerasında iddası ise 0ışık altında fotoğraf çekme ki bunuda testte başarmışlar hatırladığım kadarı ile teknopat incelemesini yaptı o incelemeyi ve teknoseyirin zenfone 6 incelemesini izle (bu farklı model deme ikisinde de pixelmaster teknolojisi var Kamerada tek farkı zen 6 nın 13mpx olması zen 5 in 8mpx) kamersı yani fiyatına göre bariz iyi tasarımıda müthiş benim sana tavsiyem zaten kapış kapış satılan zen5 i alman memnun kalırsın bundan eminim

Tamam ozaman ben bi soyleyim ona baksin

Birisi sony xperia sp onerdi ya.. o cihaz fazla bulunmaz gibi geliyor bana

Zenfone 5 in hangi taralaei kotu? Malzeme olarak nasil? Umarim samsung un kullandigi malzemeden degildir..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

moto g

Ahahahaha :)) bu takoz telefonu kim tavsiye edecek diye bekliyordum :D

T50 Bugün aldık kız arkadaşıma, moto g gibi takoz, 5 mp arka, vga ön kameralı ve küçük ekranlı, düşük çözünürlüklü telefon ile yan yana şöyle bir düşündüm de gülesim geldi :))

Bu telefon hakkatten 650 civarı fiyatı ile iyi kazık oldu kullanıcılara..

Moto g' nin tek artısı sadece güncelleme, ki T50 En az 2 sene götürecek bir telefon.. T20' yi 3 sene kullandığını varsayarsak kız arkadaşımın :)

Motorola moto g iyi bir telefon bene, ablam htc one s ini satip motorola moto g aldi.

Htc yi 160 euroya satti, 160 euro ya amazon.de den almistim.

Moto g iyi bir telefom bence, hatta on kamerasi 1.2 mp , vga degil sadece arka kamerasi iyi degil.

Ekran saglamlik pil iyi. Hizlida

Motorola G'nin neresi iyi hocam ? İşlemcisi mi ? Kamerası mı ? Ekran boyutu mu ? PPI Değeri mi ? Ekran çözünürlüğü mü ?

Valla bu Moto G, cidden haddinden fazla sattı, tek artısı güncellemesi.. Bunun dışında bir değeri yok,

Yıl 2014, 2. çeyreği, 5 Mp kamera, ön kamerası 1.2 mp' imiş, pardon da düşük.. Ekran çözünürlüğü düşük olduğundan daha da kötü görünecektir.

700 TL' ye Asus ve T50 Varken, Moto G ancak çöp olur ki fiyatı gereksiz pahalıdır..

Motorola eski kalitesinden yoksun, ve şu an Lenova'nın malıdır..

• Ben ne t50 yi nede asus zenfone 5 i elime aldim

Sadece motorola moto g ve gm discovery i gordum...

Lg ve sony nin cihazlari nasil sizce

Lg nin l serisi var mesela l70
    Sony nin ise sony xperia m cihazi

Hic bi bilgim yok ya

Telefon uzun sure dayanmali ve android guncellemelerinde iyi olmali simdi 4.2 de iken iki sene snra da 4.2 de kalmalo degil. Zaten 5.0 cikacak yakinda

• quote:

Ben ne t50 yi nede asus zenfone 5 i elime aldim

Sadece motorola moto g ve gm discovery i gordum...

Lg ve sony nin cihazlari nasil sizce

Lg nin l serisi var mesela l70
    Sony nin ise sony xperia m cihazi

Hic bi bilgim yok ya

Telefon uzun sure dayanmali ve android guncellemelerinde iyi olmali simdi 4.2 de iken iki sene snra da 4.2 de kalmalo degil. Zaten 5.0 cikacak yakinda

L70 Görünütü bakımından aslında çok ama çok şık bir cihaz, ama seri sorunlu, ölü pixel ve toz girme probleme var ekrana.. L70 düşük özellikli bir telefon olmasının yanı sıra kitkat ile bunu size hiç hissettirmez, fiyatı 580 lira haliyle.. Ama sorunlu telefon olduğundan yanaşmayın,

T50 veya Asus alın dediğim gibi.. Gidin inceleyin ve içinize ikisinden hangisi siniyorsa onu alın..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.