Şimdi Ara

Yeni topladığım sistem aniden kapanıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Stres testleri AAA oyunlardan daha fazla voltaj çekmiyu mantiken kendimden biliyorum mesela işlemci oyunlarda 75 80 stres testinde 90 i görüyo yani stres testindede kapansa 100 de 100 psu denirdide muallakta gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Psudan gibi duruyor. Herkes demiş zaten ama benim fikrim de bu. Besleyemeyince kapatıyordur sigortayı aç kapa yapmadan olmuyor demişsiniz bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Az önce bilgisayar tekrar kapandı çok ilginç 30dk stress testine dayanan bilgisayarım destiny 2'de yoğun patlamaların yaşandığı sahnede küt diye kapanıyor sorunun işlemciden dolayı olduğunu düşünmeye başladım...
    Arkadaşlarımdan yedek psu ve ram bulabilirsem deneyeceğim.
    kardeısm zamanında need foor speed moswanted - metin2 oynarken ekran kart driver uyumsuzlugundan örnekler

mostwanted belirli bi bölge girdigim an reset atıyordu

metin2 de 1 slot vurmamla oyun reset atıyordu

cok fazl sey denedım psu değiştim anakart değiştim sorun yok gitmiyo deli olacam zindanda kasılamıyorum sonra gittim drıvarları sılıp tekrardan yukledım sorun çözüldü dedim raslantıdır eski psu anakartı geri taktım denedım sorun çözülmüştü

buda böle bi anımdır hani olurda %1 de olsa işine yarar ne mutlu bana

• Cevap verip yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

@clarq26
    Ekran kartı driverini güncellemek aklıma gelmemişti bunuda deneyeceğim umarım işe yarar.
  • İşlemci çok ısınırsa aniden kapatıyor
    Psu yetmezsede aniden kapanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

İşlemci çok ısınırsa aniden kapatıyor
    Psu yetmezsede aniden kapanıyor.
    İşlemci ısısını sürekli kontrol ediyorum 55-60 derecelerde dolaşıyor.
    4-5 saat boyunca sea of thieves oynadım bilgisayar kapanmadı (gpu kullanımı %100 cpu 25-50 arasiydi)
  • Sorun psu artik o 600 degil 300 400 veriyordur psu alman lazim hocam 750w veya 650wlik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı sorunu yaşayıpta çözüm arayan olursa diye yazıyorum sorun psu'dan kaynaklanıyormuş. 25 dk oyunda kaldım pc yine kapandı ardından arkadaşın güç kaynağını taktık 1 saatten fazla oynadım kapanmadı...
    En kısa zamanda power'ı değiştireceğim.
  • 3 yıl sonunda ben de bu model anakartı aldım yeni ama dediğin gibi pc aniden kapanıyor, demekki benim de psu alma zamanım gelmiş başka testlere gereek yok o zaman...teşekkürler dh müdavimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 30 Nisan 2023; 18:43:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.