Şimdi Ara

Yeni Toplanacak Sistem için E.Kartı Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: waspsich

kasayı eksenden alıcam sanırım. Diğer parçaları da vatan % 25 yaparsa haftasonu vatandan alıcam gibi duruyo :)

Teknobiyotik ile eksen hemen hemen aynı,sadece fiyatlar farkediyor,fakat teknobiyotikte kasalar daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsaid_ak

Bu kasada güzel , gerçi sırf usb 3.0 var diye.
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/dark-orion-kirmizi-led-fanli-usb-3-0-ve-esata-destekli-high-power-600w-oyuncu-kasasi.html

Güzelmiş cidden ama aerocool 'un Fanları daha iyi gibime geldi zaten usb 3.0 iki tane var anakart üzerinde yeterli diye düşünüyorum benim için hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsaid_ak

Bu kasada güzel , gerçi sırf usb 3.0 var diye.
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/dark-orion-kirmizi-led-fanli-usb-3-0-ve-esata-destekli-high-power-600w-oyuncu-kasasi.html

Güzelmiş cidden ama aerocool 'un Fanları daha iyi gibime geldi zaten usb 3.0 iki tane var anakart üzerinde yeterli diye düşünüyorum benim için hocam.

Zaten onun da esprisi, arkadaki girişleri öne getirmek,yeni giriş değil onlar maalesef.

• Pek bi + yok o yüzden hocam sanırım :)
  • Maksat usb 3.0 girişleri için kasanın arkasına eğilmemek ki şu anda bi baktım kasanın arkası nerde ben nerdeyim
  • Ben masa üzerinde kullanıyorum ya bana yakın geliyo heralde :D
  • quote:

Ben masa üzerinde kullanıyorum ya bana yakın geliyo heralde :D

reis sana kasa konusundan hiç karışmıycam bundan sonra kararı kendin ver cumartesi alıyoz ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodge314

quote:

Ben masa üzerinde kullanıyorum ya bana yakın geliyo heralde :D

reis sana kasa konusundan hiç karışmıycam bundan sonra kararı kendin ver cumartesi alıyoz ona göre

Hacım bi gider bakarız senin dediğin yere de yaa Sonra da gider benim dediğimi alırız

• naptın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.